18-metės vairuotojos klaida Raseinių rajone: pensininką turėjo praleisti ne tik iš pagarbos

15min.lt
18-metės vairuotojos klaida Raseinių rajone: pensininką turėjo praleisti ne tik iš pagarbosAlio. Raseiniai
Rugsėjo 12 d. apie 15 val. Raseinių r., Slabados kaime, kelyje Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis, ties sankryža su šalutiniu keliu, automobilis „VW Golf“, kurį vairavo mergina, gimusi 2000 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Honda Accord“, kurį vairavo vyras, gimęs 1948 m., ir trenkėsi į jį. Eismo įvykyje nukentėjo „Honda Accord“ vairuotojas, kuris dėl politraumos gydomas Kauno klinikose, kartu važiavusi žmona, gimusi 1945 m., dėl krutinės sumušimo paguldyta į Raseinių ligoninę stebėti.

Rugsėjo 12 d. apie 15 val. Raseinių r., Slabados kaime, kelyje Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis, ties sankryža su šalutiniu keliu, automobilis „VW Golf“, kurį vairavo mergina, gimusi 2000 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Honda Accord“, kurį vairavo vyras, gimęs 1948 m., ir trenkėsi į jį.

Eismo įvykyje nukentėjo „Honda Accord“ vairuotojas, kuris dėl politraumos gydomas Kauno klinikose, kartu važiavusi žmona, gimusi 1945 m., dėl krutinės sumušimo paguldyta į Raseinių ligoninę stebėti.

Eismo nelaimes padarinius užfiksavo leidinio „Alio, Raseiniai“ reporteriai.