Nufilmuotos BMW gaudynės Kaune: neblaivią nepilnametę sustabdė apšvietimo stulpas

Delfi.lt
Nufilmuotos BMW gaudynės Kaune: neblaivią nepilnametę sustabdė apšvietimo stulpasDelfi
Kauno policija praneša, kad pareigūnams naktį teko persekioti BMW automobilį. Pasirodo, kad į stulpą atsitrenkusią transporto priemonę vairavo neblaivi nepilnametė. Ketvirtadienio naktį, apie 3.30 val., pareigūnai nusprendė patikrinimui sustabdyti įtarimą sukėlusį automobilį BMW, tačiau šis nestojęs nuvažiavo. Taikos pr. ir Garažų g. sankryžoje buvo panaudota speciali stabdymo priemonė – ežys. Automobilis pervažiavęs per ežį važiavo Pramonės pr. ir Taikos pr. žiedinės sankryžos link.

Kauno policija praneša, kad pareigūnams naktį teko persekioti BMW automobilį. Pasirodo, kad į stulpą atsitrenkusią transporto priemonę vairavo neblaivi nepilnametė.

Ketvirtadienio naktį, apie 3.30 val., pareigūnai nusprendė patikrinimui sustabdyti įtarimą sukėlusį automobilį BMW, tačiau šis nestojęs nuvažiavo.

Taikos pr. ir Garažų g. sankryžoje buvo panaudota speciali stabdymo priemonė – ežys. Automobilis pervažiavęs per ežį važiavo Pramonės pr. ir Taikos pr. žiedinės sankryžos link, kurioje apie 3.40 val. užvažiavęs ant žaliosios vejos kliudė stulpą.

Sužeistų asmenų nėra, vairuotoja (gim. 2002 m.) neblaivi, jai nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,97 prom.