Piko metu Kaune įžūlius „gudruolius“ pasitiko policininkai

Delfi.lt
Piko metu Kaune įžūlius „gudruolius“ pasitiko policininkaiDelfi
Ketvirtadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai Savanorių prospekte vykdė priemonę, skirtą piko metu grubiai Kelių eismo taisykles pažeidžiantiems vairuotojams nustatyti ir jų daromiems pažeidimams užkardyti. Ankstyvą ketvirtadienio rytą Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnų vykdytos priemonės metu įkliuvo net 14 vairuotojų, nesilaikiusių taisyklių, dėl ko jiems buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

Ketvirtadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai Savanorių prospekte vykdė priemonę, skirtą piko metu grubiai Kelių eismo taisykles pažeidžiantiems vairuotojams nustatyti ir jų daromiems pažeidimams užkardyti.

Ankstyvą ketvirtadienio rytą Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnų vykdytos priemonės metu įkliuvo net 14 vairuotojų, nesilaikiusių taisyklių, dėl ko jiems buvo surašyti administracinių nusižengimų protokolai, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 417 str. 1 d., praneša Kauno apskrities policija. Vairuotojams gresia baudos iki 90 eurų.

Pareigūnai taip pat nustatė, jog vienas vairuotojas, kuris bandė apvažiuoti spūstį pažeisdamas Kelių eismo taisykles, neturi teisės vairuoti. Šis vairuotojas atsakys ne tik dėl kelio ženklų reikalavimo nesilaikymo, bet ir dėl transporto priemonės vairavimo neturint tam teisės. Jam gresia bauda iki 450 eurų.

„Tokie vairuotojai rodo nepagarbą kitiems eismo dalyviams, kurie laikosi kelių eismo taisyklių ir nesukelia pavojaus aplink esantiems asmenims. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad ir toliau organizuosime tokias priemones piko metu“,- sakė Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai.