Alytaus policija prašo pagalbos: gal kas matė „Ford“ ir motorolerio susidūrimą?

15min.lt
Alytaus policija prašo pagalbos: gal kas matė „Ford“ ir motorolerio susidūrimą?Alytaus AVPK
Rugsėjo 6 d. apie 16 val. 30 min. Alytuje, Santaikos g. ir Lazdynų g. kelių sankryžoje, automobilis „Ford Galaxy“, iš pagrindinio kelio (Santaikos g.) sukdama į šalutinį kelią (Lazdynų g.) susidūrė su motoroleriu „Peugeot Kisbee“, kuris taip pat važiavo Santaikos g. Siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes, policija kviečia atsiliepti asmenis, mačiusius minėtą įvykį ir galinčius suteikti tyrimui reikšmingos informacijos.

Rugsėjo 6 d. apie 16 val. 30 min. Alytuje, Santaikos g. ir Lazdynų g. kelių sankryžoje, automobilis „Ford Galaxy“, iš pagrindinio kelio (Santaikos g.) sukdama į šalutinį kelią (Lazdynų g.) susidūrė su motoroleriu „Peugeot Kisbee“, kuris taip pat važiavo Santaikos g.

Siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes, policija kviečia atsiliepti asmenis, mačiusius minėtą įvykį ir galinčius suteikti tyrimui reikšmingos informacijos.

Prašome informuoti Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją Deivydą Gavėną tel. +370 700 65714, el. paštu deivydas.gavenas@policija.lt arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.