Laikinai sutrikdytas eismas Krymo tiltu: į atramą atsitrenkė plaukiojantis kranas

15min.lt
Laikinai sutrikdytas eismas Krymo tiltu: į atramą atsitrenkė plaukiojantis kranasScanpix
Eismas neseniai Rusijos pastatytu tiltu, sujungusiu šalies žemyninę dalį su Maskvos aneksuotu Ukrainai priklausančiu Krymo pusiasaliu, šeštadienį buvo sutrikdytas plaukiojančiam kranui įsirėžus į vieną statinio atramą, pranešė rusų kelininkai. „Šeštadienį anksti ryte Kerčės sąsiaurio akvatorijoje nuo inkaro atitrūko plaukiojantis kranas“, jūroje kilus smarkiai audrai, sakoma Tamanės kelių valdybos pranešime.

Eismas neseniai Rusijos pastatytu tiltu, sujungusiu šalies žemyninę dalį su Maskvos aneksuotu Ukrainai priklausančiu Krymo pusiasaliu, šeštadienį buvo sutrikdytas plaukiojančiam kranui įsirėžus į vieną statinio atramą, pranešė rusų kelininkai.

„Šeštadienį anksti ryte Kerčės sąsiaurio akvatorijoje nuo inkaro atitrūko plaukiojantis kranas“, jūroje kilus smarkiai audrai, sakoma Tamanės kelių valdybos pranešime.

Tarnyba pridūrė, kad nepaisant įgulos pastangų suvaldyti laivą ir sustabdyti jo judėjimą, kranas 6 val. 20 min. vietos (ir Lietuvos laiku) atsitrenkė į vieną iš atramų, laikančių tilto juostą, kuria važinėja automobiliai.

Krano strėlė apgadino vieną apšvietimo stulpą, taip pat buvo aplamdytos apsauginės tilto užtvaros. Dėl to eismas vienu tilto ruožu buvo ribojamas.

„Įvykio vietoje dirba Krymo tilto eksploatacijos tarnybos specialistai, atliekantys tilto konstrukcijų diagnostiką. Kokių nors kitų matomų pažeidimų kol kas neaptikta“, – pridūrė kelių valdyba.

Iš Azovo jūros atplaukęs vilkikas nutempė plaukiojantį kraną nuo tilto.

„Incidento likvidavimo darbus apsunkina štormo sąlygos jūroje. Tačiau apie 8 val. 30 min. vilkikui pavyko prikabinti plaukiojantį kraną ir atitraukti jį nuo tilto statinio. Dabar plaukiojantis kranas yra už saugaus atstumo nuo tilto“, – sakoma Tamanės kelių valdybos pranešime spaudai.