Šiandien – lietingiausia ir labiausiai vėjuota diena

Orai.lt
Šiandien – lietingiausia ir labiausiai vėjuota dienaScanpix
Trečiadienis numatomas lietingas ir labiau vėjuotas nei kitos šios savaitės dienos. Dažnesnių pragiedrulių gali tikėtis tik pietinių rajonų gyventojai. Palis daugelyje vietovių, įkyresni, rudeniški lietūs lankysis vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose. Varėnos ir Šalčininkų apylinkėse lietaus tikimybė išliks minimali. Pietvakarių, vakarų vėjas rims tik artėjant vakarui, pavojingesni – 15-18 m/s gūsiai bus fiksuojami prie jūros ir kai kur šiaurinėje šalies pusėje.

Trečiadienis numatomas lietingas ir labiau vėjuotas nei kitos šios savaitės dienos. Dažnesnių pragiedrulių gali tikėtis tik pietinių rajonų gyventojai. Palis daugelyje vietovių, įkyresni, rudeniški lietūs lankysis vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose.

Varėnos ir Šalčininkų apylinkėse lietaus tikimybė išliks minimali. Pietvakarių, vakarų vėjas rims tik artėjant vakarui, pavojingesni – 15-18 m/s gūsiai bus fiksuojami prie jūros ir kai kur šiaurinėje šalies pusėje. Vakariniuose ir šiauriniuose regionuose temperatūra sunkiai kils iki 18-21 laipsnio šilumos, o Lietuvos pietuose ir pietryčiuose oras dar spės įšilti iki 22-25 laipsnių.

Ketvirtadienio naktį palis beveik visoje šalyje, bet artėjant rytui lietaus debesys turėtų jau pasitraukti į Baltarusiją. Dieną lietaus tikimybė staigiai mažės iki minimumo. Vakarų, šiaurės vakarų vėjas atgins šaltesnę oro masę, tad rytą pasitraukus lietui temperatūra suskubs kristi iki 9-14 laipsnių šilumos. Dieną net pasirodžius saulei temperatūra svyruos tik tarp 17-21 laipsnio.

Penktadienį ir šeštadienį lietaus bus nedaug, o sekmadienį debesų padangėje daugės, palis didesnėje šalies dalyje. Temperatūra bus artima 20 laipsnių, bet greičiausiai šios padalos nebeviršys.