Girto vilniečio „BMW X6“ Smiltynėje lėkė traiškydamas šiukšliadėžes ir suoliukus, kol rėžėsi į medį

Delfi.lt
Girto vilniečio „BMW X6“ Smiltynėje lėkė traiškydamas šiukšliadėžes ir suoliukus, kol rėžėsi į medįReidasTV
Penktadienio rytą Smiltynėje automobilis „BMW X6“ vartė suoliukus, daužė šiukšlių dėžes, laužė medžius, pranešė „Reidas TV“. Klaipėdos apskrities VPK Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Andromeda Grauslienė sakė, jog 7.24 val. policija gavo pranešimą, kad Smiltynėje pėsčiųjų ir dviratininkų taku nuo Senosios perkėlos pusės Centrinio pliažo link važiuoja juodas BMW. Atvykus pareigūnams, BMW jau buvo įsirėžęs į medį. Automobilyje buvo išsiskleidę oro pagalvės, vairuotojo jame nebuvo.

Penktadienio rytą Smiltynėje automobilis „BMW X6“ vartė suoliukus, daužė šiukšlių dėžes, laužė medžius, pranešė „Reidas TV“.

Klaipėdos apskrities VPK Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Andromeda Grauslienė sakė, jog 7.24 val. policija gavo pranešimą, kad Smiltynėje pėsčiųjų ir dviratininkų taku nuo Senosios perkėlos pusės Centrinio pliažo link važiuoja juodas BMW. Atvykus pareigūnams, BMW jau buvo įsirėžęs į medį. Automobilyje buvo išsiskleidę oro pagalvės, vairuotojo jame nebuvo.

Visureigis lėkė taku nuo jūros. Užvažiavo ant kelkraščio, čia automobilis tapo nevaldomas, išlėkė į kitą kelio pusę, sudaužė šiukšlių dėžę, suoliukus, nulaužė kelis plonesnius medžius, o paskui rėžėsi į storą klevą. „Reidas TV“ rašo, kad „pilta labai nuoširdžiai“.

Vairuotojas mašiną užrakino ir dingo Smiltynės miškuose.

Netrukus buvo nustatyta, kad automobilis priklauso 1983 metais gimusiam vilniečiui.

Kelių policijos pareigūnai rado vairuotoją miegantį viešbutyje prie jūros.

Iš miegų pažadintam Dimitrijui, gim. 1983 m., nustatytas lengvas girtumas – 1,13 prom. Jam teks atsakyti už tai, kad vairavo girtas ir sukėlė avariją, pabėgo iš įvykio vietos. Be to, teks atlyginti žalą gamtai ir savivaldybei.