Savaitgalio policijos reidai: nepilnametis su BMW, girti dviratininkai ir išmesti narkotikai

Delfi.lt
Savaitgalio policijos reidai: nepilnametis su BMW, girti dviratininkai ir išmesti narkotikaiScanpix
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo savaitgalio iki pirmadienio itin aktyviai vykdė policines priemones, skirtas neblaivių vairuotojų išaiškinimui ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų nustatymui bei užkardymui. Pareigūnai vairuotojų atsakingumą tikrino ne tik Kauno mieste ir rajone, bet ir Kėdainių bei Jonavos rajonuose. Nuo savaitgalio iki pirmadienio vykdytų priemonių metu patikrinti net 766 įvairių transporto priemonių vairuotojai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo savaitgalio iki pirmadienio itin aktyviai vykdė policines priemones, skirtas neblaivių vairuotojų išaiškinimui ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų nustatymui bei užkardymui. Pareigūnai vairuotojų atsakingumą tikrino ne tik Kauno mieste ir rajone, bet ir Kėdainių bei Jonavos rajonuose.

Nuo savaitgalio iki pirmadienio vykdytų priemonių metu patikrinti net 766 įvairių transporto priemonių vairuotojai. Iš jų 160-čiai teko pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu, skelbiama Kauno policijos pranešime spaudai.

Priemonių metu Kelių policijos valdybos pareigūnai išaiškino 13 neblaivių vairuotojų. Taip pat užfiksuota neblaivių dviratininkų – vien Kėdainių rajono policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatyti 8 neblaivūs dviračių vairuotojai.

Nors žinoma, kad vairuojant transporto priemonę bet kokie pašaliniai veiksmai blaško vairuotojo dėmesį, tačiau vis tiek rankose vis dar pastebimi mobiliojo ryšio telefonai, rašo policija. Pirmadienį nustatyti 9 asmenys, kurie naudojosi mobiliojo ryšio telefonais be laisvų rankų įrangos. Dar 8 asmenims surašyti protokolai už tai, kad nebuvo prisisegę saugos diržais.

Vienas pažeidėjas sėdo prie automobilio vairo neturėdamas teisės vairuoti.

Sekmadienį, apie 15.20 val., Jonavoje, Ąžuolų ir Ramybės gatvių sankryžoje, patikrinimui stabdant BMW automobilį, šio vairuotojas, nepaklusęs pareigūnų teisėtam reikalavimui, padidinęs greitį nuvažiavo.

Tarnybiniu automobiliu prisivijus pažeidėją, pareigūnai pastebėjo, jog vienas asmuo, sėdėjęs keleivio vietoje, per langą išmetė paketą, kuriame, kaip vėliau paaiškėjo, buvo galimai narkotinė medžiaga. Sustabdyto BMW vairuotojas – nepilnametis.

Už pažeidimus teks atsakyti ne tik BMW vairuotojui, bet ir keleiviui.

Pareigūnai primena, kad visą rugsėjo mėnesį, kuomet eismas kelyje tampa ženkliai intensyvesnis, toliau aktyviai vykdys įvairias prevencinės priemonės, skirtas eismo saugumui didinti.