Vilniuje nuo kelio nuvažiavo automobilis, viduje galimai prispausta vairuotoja

Delfi.lt
Vilniuje nuo kelio nuvažiavo automobilis, viduje galimai prispausta vairuotojaDelfi
Bendrasis pagalbos centras informavo, kad Vilniuje, Šilo ir Viršupio g. sankryžoje, leidžiantis nuo kalno, nuo kelio nuvažiavo automobilis „Toyota“. Pranešama apie prispaustą vairuotoją. Pranešimas apie įvykį buvo gautas trečiadienį, apie 8 val., skubios pagalbos numeriu 112. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui).

Bendrasis pagalbos centras informavo, kad Vilniuje, Šilo ir Viršupio g. sankryžoje, leidžiantis nuo kalno, nuo kelio nuvažiavo automobilis „Toyota“. Pranešama apie prispaustą vairuotoją.

Pranešimas apie įvykį buvo gautas trečiadienį, apie 8 val., skubios pagalbos numeriu 112.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui).

Vairuotoja (važiavo viena) buvo prispausta, tačiau bent kiek rimčiau nesužalota. Ji dėl krūtinės sumušimo išvežta į ligoninę.