Iš suknežinto automobilio ugniagesiai ištraukė mamą ir dukrą, jos skubiai išvežtos į ligoninę

Delfi.lt
Iš suknežinto automobilio ugniagesiai ištraukė mamą ir dukrą, jos skubiai išvežtos į ligoninęDelfi
Penktadienio vakaras Šakių rajone paženklintas nelaime – apvirto automobilis, kuriame buvo dvi moterys. Jos išvežtos į ligoninę. Ugniagesiai pranešimą apie nelaimę gavo šiek tiek po 19 val. Pranešėjas informavo, kad Šakių rajone, prie Keturnaujienos kaimo, apvirto lengvasis automobilis „VW Golf“, o viduje prispaustos dvi moterys. Nuvykus informacija pasitvirtino. Kaip teigia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus specialistai, moterys iš automobilio negalėjo išlipti dėl „VW Golf“ deformacijų ir patirtų sužalojimų.

Penktadienio vakaras Šakių rajone paženklintas nelaime – apvirto automobilis, kuriame buvo dvi moterys. Jos išvežtos į ligoninę.

Ugniagesiai pranešimą apie nelaimę gavo šiek tiek po 19 val. Pranešėjas informavo, kad Šakių rajone, prie Keturnaujienos kaimo, apvirto lengvasis automobilis „VW Golf“, o viduje prispaustos dvi moterys. Nuvykus informacija pasitvirtino.

Kaip teigia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus specialistai, moterys iš automobilio negalėjo išlipti dėl „VW Golf“ deformacijų ir patirtų sužalojimų.

Hidraulinės įrangos neprireikė – ugniagesiai išlaisvino mamą (gim. 1978 m.) ir dukrą (gim. 1996 m.) naudodamiesi laužtuvu.

Teigiama, kad iš sumaitoto automobilio ištrauktoms moterims buvo uždėti kaklo įtvarai, jos buvo perduotos atvykusių dviejų greitosios medicinos pagalbos ekipažų žinon.

Kaip teigia įvykio vietoje buvęs DELFI skaitytojas, viena moteris „sužalota sunkiai“.

Anot liudininko, „VW Golf“ nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į medžius ir vertėsi. Jo atsiųstoje nuotraukoje matyti, kad automobilis šalikelėje guli apvirtęs ant stogo. Avarijos metu mašinos viršus buvo visiškai suknežintas.

Tikslesnes avarijos aplinkybes nustatys policija.