Pasieniečiai iš degančio BMW ištraukė du vyrus, vienas jų piktinosi, kad pareigūnai trukdo miegoti

Delfi.lt
Pasieniečiai iš degančio BMW ištraukė du vyrus, vienas jų piktinosi, kad pareigūnai trukdo miegotiDelfi
Sekmadienį Druskininkų pasieniečiai Veisiejuose išgelbėjo gyvybes dviem vyrams. Į tarnybą asmeniniu automobiliu vykę Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo rūkstančią mašiną ir iš jos ištraukė du vyriškius. Ankstų sekmadienio rytą trys VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai pro Veisiejus vyko į tarnybos vietą Druskininkuose. Skubančių pasieniečių dėmesį atkreipė iš miestelio pakraštyje įsikūrusio parko automobilių stovėjimo aikštelės sklindantys dūmai.

Sekmadienį Druskininkų pasieniečiai Veisiejuose išgelbėjo gyvybes dviem vyrams. Į tarnybą asmeniniu automobiliu vykę Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo rūkstančią mašiną ir iš jos ištraukė du vyriškius.

Ankstų sekmadienio rytą trys VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai pro Veisiejus vyko į tarnybos vietą Druskininkuose. Skubančių pasieniečių dėmesį atkreipė iš miestelio pakraštyje įsikūrusio parko automobilių stovėjimo aikštelės sklindantys dūmai. Priartėję prie aikštelės jie pamatė, kad dūmai rūksta iš joje stovinčio automobilio „BMW 735“.

Iš mašinos variklio skyriaus ir salono veržėsi dideli dūmų kamuoliai. VSAT pareigūnai pribėgo patikrinti, ar transporto priemonėje nėra žmonių. Pasieniečių įtarimai pasitvirtino – automobilyje paleistu varikliu sėdėjo du vyriškiai, praneša VSAT.

Atidarę neužrakintas dureles VSAT pareigūnai išjungė variklį ir pradėjo traukti į mirtiną pavojų patekusius asmenis. Keleivio vietoje sėdėjęs vyras buvo netekęs sąmonės. Automobilio vairuotojas gelbėtojams reiškė pretenzijas, kodėl šie trukdantys miegoti. Galiausiai ištraukę vyrus, pasieniečiai jiems suteikė pirmąją pagalbą. Keleivis sąmonę atgavo po kelių minučių.

Apie įvykį VSAT pareigūnai pranešė Bendrajam pagalbos centrui ir netrukus išgelbėtieji buvo perduoti į įvykio vietą atvykusiems medikams.