Penktadienį Vilniuje spūstys prasidėjo anksčiau: centrinę gatvę sustabdė trijų automobilių avarija

Delfi.lt
Penktadienį Vilniuje spūstys prasidėjo anksčiau: centrinę gatvę sustabdė trijų automobilių avarijaDelfi
Prie įprastai penktadieniais ankstėliau prasidedančių spūsčių sostinėje prisidėjo ir netikėtas eismo įvykis. Kiek po vidurdienio susidūrus trims automobiliams ėmė kimštis viena pagrindinių mieste Geležinio Vilko gatvių. Kaip informavo pareigūnai, trys automobiliai – „Volkswagen“, „Honda“ ir „Mercedes-Benz“ – susidūrė toje vietoje, kur į Geležinio Vilko gatvę įsilieja eismo dalyviai, važiuojantys Goštauto gatve. Pasinaudoję greitėjimo juosta jie turėtų įsilieti į gana intensyvaus eismo Geležinio Vilko gatvę. Visgi penktadienį trims vairuotojams tai nepavyko.

Prie įprastai penktadieniais ankstėliau prasidedančių spūsčių sostinėje prisidėjo ir netikėtas eismo įvykis. Kiek po vidurdienio susidūrus trims automobiliams ėmė kimštis viena pagrindinių mieste Geležinio Vilko gatvių.

Kaip informavo pareigūnai, trys automobiliai – „Volkswagen“, „Honda“ ir „Mercedes-Benz“ – susidūrė toje vietoje, kur į Geležinio Vilko gatvę įsilieja eismo dalyviai, važiuojantys Goštauto gatve.

Pasinaudoję greitėjimo juosta jie turėtų įsilieti į gana intensyvaus eismo Geležinio Vilko gatvę. Visgi penktadienį trims vairuotojams tai nepavyko.

Pareigūnai pabrėžė, kad įvykis techninis ir vairuotojai greitosios pagalbos atsisakė, visgi prabėgus dar valandai po eismo įvykio policijos pareigūnai ir techninės pagalbos specialistai įvykio vietoje tebebuvo.

Spūstis formuojasi ir Geležinio Vilko gatvės tunelyje, taip pat – Goštauto gatvėje, pamažu kemšasi ir aplinkinės gatvės. Vairuotojams, norintys reikiamą tikslą pasiekti greičiau, rekomenduojama rinktis kitą maršrutą.