Pragarėlės kaime policijai įkliuvo velniškai girtas vairuotojas

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Pragarėlės kaime policijai įkliuvo velniškai girtas vairuotojas15min
Pirmadienio vakarą Panevėžio rajone, Pragarėlės kaime policijos pareigūnai sulaikė girtą vairuotoją. Pažeidėjui nustatytas sunkus girtumas. Policijos vairuotojai girtą vairuotoją sučiupo tuomet, kai Pragarėlės kaime nusprendė patikrinti važiuojantį „Volkswagen Passat“. Automobilio vairuotojas pakluso pareigūnų reikalavimams ir sustojo. Netrukus paaiškėjo, jog prie automobilio vairo sėdi visiškai girtas vairuotojas. Vyrui nustatytas net 3,55 promilės girtumas.

Pirmadienio vakarą Panevėžio rajone, Pragarėlės kaime policijos pareigūnai sulaikė girtą vairuotoją. Pažeidėjui nustatytas sunkus girtumas.

Policijos vairuotojai girtą vairuotoją sučiupo tuomet, kai Pragarėlės kaime nusprendė patikrinti važiuojantį „Volkswagen Passat“. Automobilio vairuotojas pakluso pareigūnų reikalavimams ir sustojo.

Netrukus paaiškėjo, jog prie automobilio vairo sėdi visiškai girtas vairuotojas. Vyrui nustatytas net 3,55 promilės girtumas. Be to, pažeidėjas taip pat neturi ir vairuotojo pažymėjimo. Transporto priemonėje mėtėsi nugertas degtinės butelis.

Pažeidėjas buvo sulaikytas ir nuvežtas į ligoninę. Vėliau jis nugabentas į policijos komisariatą. Vyrui už vairavimą išgėrus bus iškelta baudžiamoji byla.

Priverstinai nuvežtas ir į aikštelę saugojimui buvo uždarytas „Volkswagen Passat“. Beje, automobilis priklauso ne vairuotojui, o kartu su juo važiavusiam keleiviui.