Vilniuje mįslingomis aplinkybėmis užsidegė „Audi“, teisėsauga įtaria padegimą

15min.lt
Vilniuje mįslingomis aplinkybėmis užsidegė „Audi“, teisėsauga įtaria padegimą15min
Sekmadienio naktį Vilniuje, Justiniškių gatvėje užsidegė automibilis „Audi A4“.Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai pamatė netruko užgesinti automobilį. „Audi“ savininkas pasakojo grįžęs namo, pastatęs automobilį ir nuėjęs į butą. Kiek vėliau išgirdo, kad jo automobilis dega. Nusileidęs į apačią pamatė, kad automobilis ne tik užsidegė, bet ir nuriedėjo iš vietos, atsirėmė ir apgadino „Toyotą“, o ši į šalia stovėjusį „Opel“.

Sekmadienio naktį Vilniuje, Justiniškių gatvėje užsidegė automibilis „Audi A4“.

Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai pamatė netruko užgesinti automobilį.

„Audi“ savininkas pasakojo grįžęs namo, pastatęs automobilį ir nuėjęs į butą. Kiek vėliau išgirdo, kad jo automobilis dega.

Nusileidęs į apačią pamatė, kad automobilis ne tik užsidegė, bet ir nuriedėjo iš vietos, atsirėmė ir apgadino „Toyotą“, o ši į šalia stovėjusį „Opel“.

Pats automobilio savininkas tikino „Audi“ palikęs su įjungta pavara ir įvykio vietoje svarstė, kad dėl gaisro automobilio elektros sistemoje įvyko trumpas jungimas, variklis užsikūrė ir mašina pajudėjo ir trenkėsi į kitus automobilius.

Per incidentą niekas nenukentėjo, tačiau teisėsauga įtaria, kad automobilis buvo padegtas tyčia.

Įvykio vietoje rasta neaiški skardinė, „Audi“ savininkas tikino statydamas automobilį jos nematęs.

Kaip pranešė policija, gaisro metu apdegė 1997 m. gamybos „Audi“ variklio dangtis, suskilinėjo priekinis stiklas, apdegė variklio skyrius bei priekinė panelė po vairu.

Nuostolis nustatinėjamas.

Tai ne pirmas padegtas automobilis šią savaitę sostinėje. Penktadienio naktį visai netoliese, Gabijos gatvėje užsidegė „Honda“.