Sulaikymo operacija judrioje Vilniaus gatvėje: pareigūnų rankose – elektrošokas

15min.lt
Sulaikymo operacija judrioje Vilniaus gatvėje: pareigūnų rankose – elektrošokas15min
Šventinės rugsėjo 3-iosios pavakarę vilniečiai ir miesto svečiai tapo veiksmo filmą sceną primenančių, tačiau realių įvykių liudininkais. Itin judriu eismu pasižyminčioje sostinės Geležinio Vilko gatvėje vyko asmenų sulaikymo operacija. Sujudimas Geležinio Vilko gatvėje, ties sankryža su Ukmergės gatve, vyko realia naujųjų mokslo metų pradžia tapusio pirmadienio vakarą, apie 18.40 val. Šeškinės kalno papėdės link judėjusį „Dacia“ automobilį po estakada pasivijo Vilniaus policijos patrulių ekipažas.

Šventinės rugsėjo 3-iosios pavakarę vilniečiai ir miesto svečiai tapo veiksmo filmą sceną primenančių, tačiau realių įvykių liudininkais. Itin judriu eismu pasižyminčioje sostinės Geležinio Vilko gatvėje vyko asmenų sulaikymo operacija.

Sujudimas Geležinio Vilko gatvėje, ties sankryža su Ukmergės gatve, vyko realia naujųjų mokslo metų pradžia tapusio pirmadienio vakarą, apie 18.40 val.

Šeškinės kalno papėdės link judėjusį „Dacia“ automobilį po estakada pasivijo Vilniaus policijos patrulių ekipažas.

Kol kas lakoniškais Vilniaus apskrities policijos duomenimis, asmenys buvo sulaikomi už „teisėtų reikalavimų nevykdymą.“

Kaip 15min pasakojo šio viešoje vietoje vykusio incidento liudininku tapęs Šarūnas, vieną iš įtariamųjų policininkams teko paguldyti ant asfalto ir surakinti antrankiais. Kelių pareigūnų rankose tuo metu buvo elektros impulso prietaisai „Taser“, kuriuos patruliai buvo pasirengę bet kurią sekundę panaudoti.

Liudininkui situacija atrodė įtempta, nes automobiliu „Dacia“ keliavo visa kompanija grėsmingai atrodančių jaunų vyrų.

Tačiau rimtesnių problemų nekilo, išsamiau pasiaiškinti aplinkybių sulaikytieji netrukus buvo išvežti į komisariatą.