Panevėžyje avariją sukėlusį ir sprukusį girtą vairuotoją pareigūnai rado namuose

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžyje avariją sukėlusį ir sprukusį girtą vairuotoją pareigūnai rado namuose15min
Pirmadienio vakarą Panevėžyje avariją sukėlė girtas vairuotojas. Vyras spruko iš avarijos vietos, tačiau vėliau buvo sulaikytas. Incidentas įvyko Kniaudiškių gatvėje. Girtas vairuotojas su „Audi A3“ kliudė priepriešinio eismo kryptimi važiavusį BMW X3. Po susidūrimo „Audi“ vairuotojas nusprendė sprukti ir vingiuodamas gatve nurūko tolyn. Tačiau BMW vairuotojas ir liudininkai spėjo įsidėmėti „Audi“ numerius, tad policijos pareigūnai netrukus pradėjo vairuotojo paiešką.

Pirmadienio vakarą Panevėžyje avariją sukėlė girtas vairuotojas. Vyras spruko iš avarijos vietos, tačiau vėliau buvo sulaikytas.

Incidentas įvyko Kniaudiškių gatvėje. Girtas vairuotojas su „Audi A3“ kliudė priepriešinio eismo kryptimi važiavusį BMW X3. Po susidūrimo „Audi“ vairuotojas nusprendė sprukti ir vingiuodamas gatve nurūko tolyn.

Tačiau BMW vairuotojas ir liudininkai spėjo įsidėmėti „Audi“ numerius, tad policijos pareigūnai netrukus pradėjo vairuotojo paiešką.

Kelių policijos ekipažas nustatė, kieno vardu registruotas automobilis ir nusprendė apsilankyti savininko namuose.

Vos įsukę į vieno iš daugiabučių kiemą Kniaudiškių gatvėje pareigūnai pastebėjo stovintį „Audi A3“, kurio valstybiniai numeriai atitiko nurodytuosius. Apdaužytas automobilis buvo tvarkingai pastatytas.

Netrukus pareigūnai pasibeldė ir į savininko buto duris. Bute buvęs vyras prisipažino, jog jis vairavo automobilį ir sukėlė avariją. Alkoholio matuokliu jam nustatytas net 3,07 promilės girtumas.

Paaiškėjo, kad įvykio kaltininkas neturi ir vairuotojo pažymėjimo, kuris prieš pusmetį iš jo buvo atimtas už vairavimą išgėrus. Panašu, kad pažeidėjas nepasimokė, tačiau šįkart jo laukia dar didesni nemalonumai.

Vyras buvo sulaikytas. Jam bus iškelta baudžiamoji byla. Teismas gali konfiskuoti ir pažeidėjo „Audi A3“.

Transporto priemonė buvo priverstinai nuvežta į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę.