Prasidės liūčių laikotarpis

Orai.lt
Prasidės liūčių laikotarpis15min
Nepaisant to, kad kalendoriuje jau verčiame rudens lapus, šilti, vasarą pratęsiantys orai dar nesiruošia mūsų palikti. Šią savaitę sulauksime ir saulėtų dienų, ir vasariškų liūčių su perkūnijos pagrūmojimais. Antradienį nepastovi oro masė, palanki aukštyneigiams oro srautams ir vandeningų debesų formavimuisi, pamažu apims šalį. Dieną daugelyje rajonų nušniokš trumpi lietūs su perkūnija. Kai kur rytiniuose rajonuose galimos ir smarkios liūtys.

Nepaisant to, kad kalendoriuje jau verčiame rudens lapus, šilti, vasarą pratęsiantys orai dar nesiruošia mūsų palikti. Šią savaitę sulauksime ir saulėtų dienų, ir vasariškų liūčių su perkūnijos pagrūmojimais.

Antradienį nepastovi oro masė, palanki aukštyneigiams oro srautams ir vandeningų debesų formavimuisi, pamažu apims šalį. Dieną daugelyje rajonų nušniokš trumpi lietūs su perkūnija. Kai kur rytiniuose rajonuose galimos ir smarkios liūtys. Dėl debesų ir lietaus šiandien bus vėsiau nei vakar, apie 20-23 laipsnius šilumos. Vėjas vidutinio stiprumo, tik per perkūniją gali kilti smarkesni vėjo gūsiai.

Trečiadienį išliks panaši orų situacija. Drėgnas, šiltas pažemio oras bus palankus kilti trumpalaikiam lietui su perkūnija, dažniau ir gausiau palis pietuose ir rytuose. Temperatūra naktį svyruos apie 13-16 laipsnių, dieną nuo 19 iki 24 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį nepastovusis orų masyvas, keliantis perkūnijos debesis, iš šalies dar nepasitrauks.