Spūstys sugrįžo: skundžiasi ir Vilnius, ir Kaunas

Žilvinas Pekarskas, 15min.lt
Spūstys sugrįžo: skundžiasi ir Vilnius, ir Kaunas15min
15min spūsčių didžiuosiuose miestuose prognozės pasitvirtino – jos į Vilnių ir Kauną sugrįžo antrąją mokslo metų dieną. Saugaus eismo ekspertai prognozuoja, kad eismo intensyvumas dar labiau padidės sugrįžus visiems studentams – antroje rugsėjo pusėje. Nes kai kuriose aukštosiose mokyklose studijos prasidės tik spalio mėnesį. Vilniuje nuo 7.30 val. ryto eismas gerokai sulėtėjo visose svarbiausiose eismo arterijose.

15min spūsčių didžiuosiuose miestuose prognozės pasitvirtino – jos į Vilnių ir Kauną sugrįžo antrąją mokslo metų dieną. Saugaus eismo ekspertai prognozuoja, kad eismo intensyvumas dar labiau padidės sugrįžus visiems studentams – antroje rugsėjo pusėje. Nes kai kuriose aukštosiose mokyklose studijos prasidės tik spalio mėnesį.

Vilniuje nuo 7.30 val. ryto eismas gerokai sulėtėjo visose svarbiausiose eismo arterijose. Važiavę iš Pilaitės vairuotojai 15min/Gazas informavo, kad spūstys pradėjo formuotis ties VSD, Kelių policijos pastatu Mėnulio gatvėje. Tradiciškai sustingo visa Narbuto gatvė.

Keliavę Olandų gatve vairuotojai piktinosi, kad žiedinė sankryža ties Šv.Petro ir Povilo bažnyčia yra labai mažo pralaidumo.

Nuo Trakų pusės važiavę eismo dalyviai strigo ties Trakų Voke ir vėliau labai ilgai leidosi nuo kalno į Savanorių pr. – eismas buvo beveik sustojęs.

Ilgokai teko važiuoti ir per tunelį po Seimu.

15min skaitytojai iš Kauno praneša, kad, važiuojant į šį miestą nuo Karmėlavos, spūstis prasideda jau ties įvažiavimu į Laisvąją ekonominę zoną.