Panevėžyje antrą kartą sučiuptas neblaivus vairuotojas vėl įpūtė tiek pat promilių

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžyje antrą kartą sučiuptas neblaivus vairuotojas vėl įpūtė tiek pat promilių15min
Pirmadienio vakarą Panevėžyje, J.Basanavičiaus gatvėje sustabdytas neblaivus vairuotojas. Jam nustatytas lengvas girtumas. Policijos pareigūnai visureigį „Volkswagen Touareg“ pastebėjo dar Beržų gatvėje. Ekipažas nusprendė vairuotoją sustabdyti patikrinimui. Visureigis buvo sustabdytas J.Basanavičiaus gatvėje. Prie transporto priemonės vairo sėdėjęs vyras neslėpė prieš kurį laiką išgėręs skardinę alaus. Policijos pareigūnai vairuotojo paprašė papūsti į alkoholio matuoklį.

Pirmadienio vakarą Panevėžyje, J.Basanavičiaus gatvėje sustabdytas neblaivus vairuotojas. Jam nustatytas lengvas girtumas.

Policijos pareigūnai visureigį „Volkswagen Touareg“ pastebėjo dar Beržų gatvėje. Ekipažas nusprendė vairuotoją sustabdyti patikrinimui. Visureigis buvo sustabdytas J.Basanavičiaus gatvėje.

Prie transporto priemonės vairo sėdėjęs vyras neslėpė prieš kurį laiką išgėręs skardinę alaus. Policijos pareigūnai vairuotojo paprašė papūsti į alkoholio matuoklį. Prietaiso ekrane netrukus įsižiebė lengvą girtumą reiškiančios promilės – 0,87.

Netrukus paaiškėjo ir dar viena aplinkybė. Pasirodo sustabdytas vairuotojas jau praeityje yra netekęs teisių dėl girtumo. Pažeidėjas tvirtino net nežinojęs, kad jam teisė vairuoti yra atimta.

Vairuotojas pasakojo, kad prieš kurį laiką jis taip pat buvo įpūtęs 0,87 promilės. Vyras aiškino, kad tuomet nuvyko į ligoninę, kur jo kraujyje alkoholio aptikta nebuvo.

Tačiau tąkart dokumentų, liudijančių apie nulį promilų kraujyje, jis nepristatė į teismo posėdį, kuriame buvo sprendžiamas jo vairuotojo pažymėjimo likimas, tad teisės jam buvo atimtos už akių. Iki šiol panevėžietis tebegalvojo, jog turi teisę vairuoti.

Kadangi pažeidėjas neblaivus prie vairo įkliūna antrą kartą, o šįsyk neturėdamas teisės vairuoti, jo laukia bauda nuo 1200 iki 2000 eurų bei gali būti konfiskuotas pažeidimo padarymo priemone tapęs „Volkswagen Touareg“.