Baisi avarija Švenčionių rajone: cigarečių pilname automobilyje žuvo du užsieniečiai

Delfi.lt
Baisi avarija Švenčionių rajone: cigarečių pilname automobilyje žuvo du užsieniečiaiDelfi
Antradienį, 17.19 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Švenčionių rajone, kelyje Švenčionys- Adutiškis, šalia Kukiškės kaimo, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto lengvasis automobilis. Pranešta, kad iš apvirtusios mašinos rūksta dūmai, yra prispaustų. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus duomenimis, vieną žmogų iš apvirtusio automobilio „Audi“ ugniagesiai gelbėtojai ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Antradienį, 17.19 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Švenčionių rajone, kelyje Švenčionys- Adutiškis, šalia Kukiškės kaimo, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto lengvasis automobilis. Pranešta, kad iš apvirtusios mašinos rūksta dūmai, yra prispaustų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus duomenimis, vieną žmogų iš apvirtusio automobilio „Audi“ ugniagesiai gelbėtojai ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Kitam automobilyje buvusiam žmogui konstatuota mirtis.

Netrukus Vilniaus apskrities policijos pareigūnai DELFI patikslino, kad mirė ir antras šiame automobilyje buvęs žmogus.

Pasak pareigūnų, iš „Audi“ rūko dūmai, tačiau mašina neužsidegė.

Papildyta. Aiškėja šio įvykio aplinkybės. Tuo metu kelyje dirbo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai, jie per žiūronus stebėjo kelią. Pasieniečiai pastebėjo, kad maždaug už 0,5-1 km staiga sustojo, apsisuko ir dideliu greičiu nuvažiavo automobilis. Manoma, kad „Audi“ ekipažas pastebėjo tolumoje stovinčius pasieniečius.

Pareigūnai nuvažiavo paskui jį, tačiau atstumas buvo pernelyg didelis – pasieniečiai bėglių negalėjo nė bandyti sustabdyti. Tai nebuvo gaudynės – VSAT pareigūnai tik važiavo paskui įtartiną automobilį. O bėgliai toli nenuvažiavo. Kai pasieniečiai pagaliau juos pasivijo, „Audi“ jau buvo nulėkęs nuo kelio ir apsivertęs.

Policininkai automobilyje rado keliolika dėžių kontrabandinių cigarečių.„Audi“ buvo su lietuviškais numeriais, tačiau abu žuvusieji – ne Lietuvos piliečiai. Neoficialiais duomenimis, tai Baltarusijos piliečiai.