Panevėžio Tulpių rajone girtas „Audi“ vairuotojas apdaužė stovintį „Seat“

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžio Tulpių rajone girtas „Audi“ vairuotojas apdaužė stovintį „Seat“15min
Antradienio vakarą Panevėžyje sučiuptas girtas vairuotojas, sukėlęs eismo įvykį. Jam nustatytas vidutinis girtumas. Vyras sulaikytas. Antradienį vakare Panevėžyje, Tulpių rajono 15-ojo namo ir aplinkinių daugiabučių gyventojai stebėjo girto vairuotojo sulaikymą. Automobilių stovėjimo aikštelėje kurį laiką stovėjęs ir dideliu garsu muzikos klausęs vyras po kurio laiko sukėlė avariją. Iš stovėjimo vietos su savo „Audi“ mėginęs išvažiuoti vairuotojas rėžėsi į prieš jį prie šaligatvio pastatytą „Seat“.

Antradienio vakarą Panevėžyje sučiuptas girtas vairuotojas, sukėlęs eismo įvykį. Jam nustatytas vidutinis girtumas. Vyras sulaikytas.

Antradienį vakare Panevėžyje, Tulpių rajono 15-ojo namo ir aplinkinių daugiabučių gyventojai stebėjo girto vairuotojo sulaikymą. Automobilių stovėjimo aikštelėje kurį laiką stovėjęs ir dideliu garsu muzikos klausęs vyras po kurio laiko sukėlė avariją.

Iš stovėjimo vietos su savo „Audi“ mėginęs išvažiuoti vairuotojas rėžėsi į prieš jį prie šaligatvio pastatytą „Seat“. Incidentą pamatė vienas iš gyventojų, kuris netrukus pastebėjo, jog „Audi“ vairuotojas elgiasi tarsi būtų apsvaigęs.

Į įvykio vietą nedelsiant atskubėjo kelių policija. Paaiškėjo, kad įtarimai dėl girtumo nėra iš piršto laužti. „Audi“ vairuotojui nustatytas vidutinis, 2,31 promilės girtumas.

Vyras netrukus buvo sulaikytas ir išgabentas į ligoninę. Vėliau pažeidėjui laiką teks leisti ant areštinės gulto. Už tokį pažeidimą vyro laukia baudžiamoji byla.

Į daugiabučių kiemus taip pat atsiųstas ir techninės pagalbos automobilis. Juo priverstinai nuvežtas avarijos kaltininko „Audi“. Teismo sprendimu transporto priemonė gali būti konfiskuota.

Jei automobilis priklauso ne pažeidėjui, o kitam asmeniui, tuomet teismas iš neblaivaus vairuotojo gali konfiskuoti pinigų sumą, lygią „Audi“ vertei.

Per avariją apgadintas „Seat“ išoriškai matomų didelių apgadinimų nepatyrė, tačiau automobiliui pažeista pakaba, palinko ratas.

Smūgis buvo gana stiprus, mat „Audi“ priplojo „Seat“ prie šaligatvio borto.