Svarbu važiuojantiems iš Kauno: dėl eismo nelaimės – spūstys

Diena.lt
Svarbu važiuojantiems iš Kauno: dėl eismo nelaimės – spūstysFacebook
Antradienį prasidedant vakariniam pikui važiuojantiesiems iš Kauno kantrybę teko išbandyti eismo spūstyse. Portalo kauno.diena.lt redakciją pasiekė kauniečių informacija, kad automobilių srautas sunkiai juda ne tik visame Kauno mieste, bet ir išvažiavus iš jo. Kaip pranešė vairuotojai, vykstantys magistraliniu keliu A1 Klaipėdos kryptimi, spūstyse tenka laukti ne vieną dešimtį minučių. Kauno policijos atstovas portalą informavo, kad pranešimas apie eismo nelaimę gautas prieš 16 val.

Antradienį prasidedant vakariniam pikui važiuojantiesiems iš Kauno kantrybę teko išbandyti eismo spūstyse.

Portalo kauno.diena.lt redakciją pasiekė kauniečių informacija, kad automobilių srautas sunkiai juda ne tik visame Kauno mieste, bet ir išvažiavus iš jo.

Kaip pranešė vairuotojai, vykstantys magistraliniu keliu A1 Klaipėdos kryptimi, spūstyse tenka laukti ne vieną dešimtį minučių.

Kauno policijos atstovas portalą informavo, kad pranešimas apie eismo nelaimę gautas prieš 16 val. Pirminiais pareigūnų duomenimis, Cinkiškių kaimo ribose susidūrė trys automobiliai: „VW Passat“, „Škoda Yeti“ ir „Opel Astra“. Prispaustų ir sužeistų žmonių nebuvo. Į nelaimės vietą vyko du policijos ekipažai.