Panevėžio aplinkkelyje ant šono virto grūdus gabenęs vilkikas

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžio aplinkkelyje ant šono virto grūdus gabenęs vilkikas15min
Ketvirtadienį Panevėžio rajone, ties Paviešečių gyvenviete, įvyko eismo įvykis. Jo metu Panevėžio aplinkkelyje į griovį nuvirto vilkikas. Žmonės per avariją nenukentėjo. „Scania“ vilkiką vairavęs vyras tikino, kad į griovį sukti nusprendė tuomet, kai bandė išvengti smūgio į kitą vilkiką. Vairuotojas aiškino, kad prieš jį stabdyti ėmė kitas sunkvežimis. Pamatęs, kad savojo vilkiko sustabdyti nespės, vairuotojas priėmė sprendimą nuvažiuoti nuo kelio.

Ketvirtadienį Panevėžio rajone, ties Paviešečių gyvenviete, įvyko eismo įvykis. Jo metu Panevėžio aplinkkelyje į griovį nuvirto vilkikas. Žmonės per avariją nenukentėjo.

„Scania“ vilkiką vairavęs vyras tikino, kad į griovį sukti nusprendė tuomet, kai bandė išvengti smūgio į kitą vilkiką. Vairuotojas aiškino, kad prieš jį stabdyti ėmė kitas sunkvežimis.

Pamatęs, kad savojo vilkiko sustabdyti nespės, vairuotojas priėmė sprendimą nuvažiuoti nuo kelio.

„Scania“ vilkikas smigo į griovį ir virto ant šono. Per avariją iš puspriekabės išbyrėjo 24 tonos grūdų. Krovinys buvo vežamas iš Ukmergės ir turėjo pasiekti Panevėžį.

Per avariją vairuotojas nesusižeidė. Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai patikrino jo blaivumą. Vyras buvo blaivus.

Avarijos vietoje prireikė ir ugniagesių pagalbos, mat iš vilkiko bako ėmė tekėti dyzelinas. Taip pat įvykis sudomino ir aplinkosaugininkus.

Dėl vilkiko iškėlimo šioje Panevėžio aplinkkelio atkarpoje gali būti ribojamas ar visai sustabdytas eismas.