Avarija Plungės rajone: neblaivus ir be teisių motociklinkas rėžėsi į VW

15min.lt
Avarija Plungės rajone: neblaivus ir be teisių motociklinkas rėžėsi į VW15min
Plungės rajone neblaivus motociklo vairuotojas sukėlė avariją ir atsidūrė ligoninėje, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Avarija įvyko sekmadienį, apie 17.13 val., Plungės rajone, kelyje Liepgiriai-Šateikiai-Gintališkė, Bučnių kaimo ribose. Motociklo „Yamaha“ neblaivus (1,97 promilės), neturintis teisės vairuoti transporto priemonių vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio į pagrindinį, neįsitikino, kad tai daryti saugu, nedavė kelio pagrindiniu keliu važiavusiam automobiliui „VW Sharan“ bei su juo susidūrė.

Plungės rajone neblaivus motociklo vairuotojas sukėlė avariją ir atsidūrė ligoninėje, pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Avarija įvyko sekmadienį, apie 17.13 val., Plungės rajone, kelyje Liepgiriai-Šateikiai-Gintališkė, Bučnių kaimo ribose. Motociklo „Yamaha“ neblaivus (1,97 promilės), neturintis teisės vairuoti transporto priemonių vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio į pagrindinį, neįsitikino, kad tai daryti saugu, nedavė kelio pagrindiniu keliu važiavusiam automobiliui „VW Sharan“ bei su juo susidūrė.

Eismo įvykio metu sugadinti automobilis ir motociklas, susižeidė 32-ejų motociklo vairuotojas. Plungės ligoninės priėmimo skyriuje jam nustatyti daugybiniai kūno sumušimai, paguldytas į Traumatologijos skyrių stebėjimui.