Avarija Telšių rajone: sumaitoti trys automobiliai ir sužaloti keturi žmonės

Alfa.lt
Avarija Telšių rajone: sumaitoti trys automobiliai ir sužaloti keturi žmonėsEtaplius
Pirmadienio pavakarę Telšių rajone susidūrė trys automobiliai. Medikų pagalbos prireikė keturiems žmonėms. Kaip pranešė policija, rugpjūčio 13 d. 17.40 val. Telšių r., ties įvažiavimu į Vembūtų k., susidūrė trys automobiliai: „Peugeot 206“, „Volvo S60“ ir „Peugeot S60“. Visi transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs. Į Regioninę Telšių ligoninę buvo pristatyti keturi žmonės: mergaitė (gim. 2013 m.), kuriai diagnozuota galvos žaizda ir smegenų sukrėtimas.

Pirmadienio pavakarę Telšių rajone susidūrė trys automobiliai. Medikų pagalbos prireikė keturiems žmonėms.

Kaip pranešė policija, rugpjūčio 13 d. 17.40 val. Telšių r., ties įvažiavimu į Vembūtų k., susidūrė trys automobiliai: „Peugeot 206“, „Volvo S60“ ir „Peugeot S60“. Visi transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Į Regioninę Telšių ligoninę buvo pristatyti keturi žmonės: mergaitė (gim. 2013 m.), kuriai diagnozuota galvos žaizda ir smegenų sukrėtimas; moteris (gim. 1982 m.), kuriai diagnozuotas krūtinės ląstos sumušimas; moteris (gim. 1998 m.), kuriai nustatytas nugaros apatinės dalies ir dubens sumušimas; moteris (gim. 1968 m.), kuriai nustatyti krūtinės ląstos ir kairio kelio sumušimai.

Nelaimės metu sumaitoti visi trys automobiliai. „Peugeot 206“ po smūgio skriejo į griovį.

Visi nukentėję eismo įvykio dalyviai išleisti gydytis ambulatoriškai.

Įvykio aplinkybės tikslinamos.