Vilniuje nutraukti laidai apgadino automobilį, sutriko troleibusų eismas

15min.lt
Vilniuje nutraukti laidai apgadino automobilį, sutriko troleibusų eismas15min
Antradienio rytą Vilniuje, Švitrigailos ir Basanavičiaus gatvių sankryžoje troleibusas nutraukė laidus, dėl to mieste sutriko viešojo transporto judėjimas. Kaip 15min sužinojo Vilniaus apskrities policijoje, 6 maršruto troleibusas apie 09 val. 21 min. nutraukė laidus, šie užkrito ant "Nissan" ir jį apgadino. Per incidentą žmonės nenukentėjo, tačiau sutriko troleibusų eismas.

Antradienio rytą Vilniuje, Švitrigailos ir Basanavičiaus gatvių sankryžoje troleibusas nutraukė laidus, dėl to mieste sutriko viešojo transporto judėjimas.

Kaip 15min sužinojo Vilniaus apskrities policijoje, 6 maršruto troleibusas apie 09 val. 21 min. nutraukė laidus, šie užkrito ant “Nissan” ir jį apgadino.

Per incidentą žmonės nenukentėjo, tačiau sutriko troleibusų eismas.

Kaip informuoja “Susisiekimo paslaugos”, dėl troleibusų kontaktinio tinklo gedimo Švitrigailos–J.Basanavičiaus g. 10 ir 17 maršrutų troleibusai važiuoja pakeista trasa nuo Žaliojo tilto, Jogailos, Pylimo g. iki stoties ir atgal, o 4, 6, 12 ir 14 maršrutų troleibusai važiuoja pakeista trasa per Žemaitės – Kauno g., galimi šių maršrutų vėlavimai.

Techninė pagalba jau vietoje – sutrikimus stengiamasi pašalinti kuo operatyviau.