Įkaitusį Vilnių nuplovė liūtis: žaibas uždegė namus, griovė medžius

Kristina Pocytė, Delfi.lt
Įkaitusį Vilnių nuplovė liūtis: žaibas uždegė namus, griovė medžiusDelfi
Iki pietų vilniečius alino karštis, tačiau popiet iš dangaus prapliupo lietus, užsidegė du namai. Miesto centre popiet pradėjo žaibuoti ir kilti vėjas, netrukus iš dangaus prapliupo galingas lietus. Antakalnio gatvėje ant spaudos kiosko užgriuvo medis, darbuotoja spėjo išbėgti. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė DELFI patvirtino, kad dėl žaibo padarytos žalos buvo gauti du pranešimai. 13 val. 23 min. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Gineitiškėse žaibas trenkė į dviejų aukštų negyvenamą namą.

Iki pietų vilniečius alino karštis, tačiau popiet iš dangaus prapliupo lietus, užsidegė du namai.

Miesto centre popiet pradėjo žaibuoti ir kilti vėjas, netrukus iš dangaus prapliupo galingas lietus.

Antakalnio gatvėje ant spaudos kiosko užgriuvo medis, darbuotoja spėjo išbėgti.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė DELFI patvirtino, kad dėl žaibo padarytos žalos buvo gauti du pranešimai. 13 val. 23 min. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Gineitiškėse žaibas trenkė į dviejų aukštų negyvenamą namą. Pirminiais duomenimis, vietoje dirba ugniagesiai, yra kilęs pavojus greta esančiam namui.

Kitas namas nuo žaibo užsidegė Geležių kaime. Šis namas – medinis.

Gineitiškėse kilusio gaisro liudininkė DELFI teigė, kad žaibą matė savo akimis. Netrukus pamatė ir Ukmergės gatve skriejantį ugniagesių automobilį, tačiau, anot moters, namas jau buvo paskendęs liepsnose.

Po liūties kai kurios gatvės tapo nepravažiuojamos. Viaduke, didžiulėje baloje, skendo lengvasis automobilis.

Iš Kauno į Vilnių važiavusi moteris DELFI redakcijai pasakojo, kad vaizdas, pamatytas po liūties sostinėje, nustebino.

„Atkeliavome, o čia nepravažiuojama bala, visi stovi, formuojasi spūstys, vanduo veržiasi pro kanalizacijos šulinių dangčius. Mums dar pasisekė pabėgti iš balos, mačiau, pravažiavo ir sunkvežimis, tačiau kiti liko įstrigę“, – kalbėjo moteris.

Šiuo metu dėl lietaus Vilniaus mieste užfiksuota 12 techninių įvykių, kuriuose žmonės nenukentėjo.