Sostinėje – skaudi nelaimė: motociklui atsitrenkus į dviratininką sužaloti du žmonės, vienas žuvo

Delfi.lt
Sostinėje – skaudi nelaimė: motociklui atsitrenkus į dviratininką sužaloti du žmonės, vienas žuvoDelfi
Sostinės policija praneša, kad Vilniuje, Jauronių gatvėje, įvyko dviratininko žūtimi paženklinta avarija. Anot pareigūnų, pranešimas apie ją gautas penktadienį, 20.55 val. Pagal pirminę informaciją, Jauronių gatvėje, autobusų stotelėje, motociklas „Suzuki GSX-R1000“ trenkėsi į dviratininkę. Avarijos pasėkmės – skaudžios. Dviratininkė žuvo vietoje, o motociklu važiavę vyras ir moteris sunkios būklės išvežti į ligoninę. Redakcijos žiniomis, motociklui atsitrenkus į dviratininkę, ši nuvirto nuo dviračio ir atsitrenkė į elektros stulpą.

Sostinės policija praneša, kad Vilniuje, Jauronių gatvėje, įvyko dviratininko žūtimi paženklinta avarija.

Anot pareigūnų, pranešimas apie ją gautas penktadienį, 20.55 val.

Pagal pirminę informaciją, Jauronių gatvėje, autobusų stotelėje, motociklas „Suzuki GSX-R1000“ trenkėsi į dviratininkę.

Avarijos pasėkmės – skaudžios. Dviratininkė žuvo vietoje, o motociklu važiavę vyras ir moteris sunkios būklės išvežti į ligoninę.

Redakcijos žiniomis, motociklui atsitrenkus į dviratininkę, ši nuvirto nuo dviračio ir atsitrenkė į elektros stulpą. Sužalojimai buvo mirtini.

Įvykio vietoje yra keturi policijos ekipažai. Atvažiavo ir mirusios dviratininkės sesuo, ji yra šoko būsenos.

Motociklą vairavo vyras (gim. 1991 m.), jis partrenkė ir mirtinai sužalojo dviratininkę (gim. 1950 m.). Tai pat eismo įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas ir kartu važiavusi keleivė (gim. 1983 m.), kurie dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Avarijos aplinkybes aiškinasi policija.