Panevėžio rajone su „Volkswagen“ apsivertė šeima: nesuveikė nė viena oro pagalvė

Tomas Markelevičius, 15min.lt
Panevėžio rajone su „Volkswagen“ apsivertė šeima: nesuveikė nė viena oro pagalvė15min
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Panevėžio rajone įvyko avarija. Jos metu sužeisti trys žmonės. Avarija įvyko Panevėžio rajone, autostradoje Vilnius-Panevėžys. Čia automobilio „Volkswagen Golf“ nesuvaldė Vilniaus kryptimi važiavęs vyras. Kartu su juo vyko žmona, o ant galinių sėdynių įrengtoje specialioje kėdutėje buvo vežama ir ketverių metų dukra. Pirminiais duomenimis, incidentas įvyko tuomet, kai vairuotojo kelyje pasirodė briedis. Automobilio vairuotojas vengė susidūrimo su gyvūnu, todėl pasuko vairą į dešinę ir nulėkė nuo kelio.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Panevėžio rajone įvyko avarija. Jos metu sužeisti trys žmonės.

Avarija įvyko Panevėžio rajone, autostradoje Vilnius-Panevėžys. Čia automobilio „Volkswagen Golf“ nesuvaldė Vilniaus kryptimi važiavęs vyras. Kartu su juo vyko žmona, o ant galinių sėdynių įrengtoje specialioje kėdutėje buvo vežama ir ketverių metų dukra.

Pirminiais duomenimis, incidentas įvyko tuomet, kai vairuotojo kelyje pasirodė briedis. Automobilio vairuotojas vengė susidūrimo su gyvūnu, todėl pasuko vairą į dešinę ir nulėkė nuo kelio.

Į griovį nučiuožęs automobilis keletą kartų virto ir sustojo aukštyn ratais už dešimties metrų nuo kelio. Incidentą matė iš paskos „Volkswagen“ važiavę eismo dalyviai. Jie padėjo iš automobilio išsiropšti nelaimėliams bei iškvietė specialiąsias tarnybas.

Į avarijos vietą atskubėję medikai visus tris avarijos dalyvius išvežė į ligoninę. Šeima smarkių sužeidimų nepatyrė, tad medikai vėliau juos išleido gydytis ambulatoriškai.

Po eismo įvykio apžiūrint automobilį buvo pastebėta, kad nesuveikė nė viena oro pagalvė, nors „Volkswagen“ net keletą kartų vertėsi ir saugos sistema, jei ji būtų tvarkinga, suveikti tokios avarijos metu tikrai turėjo.

Ant stogo gulėti likusį automobilį atvertė atskubėję ugniagesiai, o techninės pagalbos specialistas sumaitotą „Volkswagen“ ištraukė iš griovio.

Avarijos aplinkybių tyrimą pradėjo policija.