Drėgni ir labai šilti orai trauktis nežada

Orai.lt
Drėgni ir labai šilti orai trauktis nežada15min
Trečiadienio dieną vėl suskubs formuotis debesys ir po vidurdienio kai kur trumpai palis. Didžiausia trumpų lietų tikimybė yra Aukštaitijoje ir Dzūkijoje. Lyjant vietomis galimos perkūnijos ir trumpas šiaurės vėjo sustiprėjimas iki 15 m/s. Nors pūs ir šiaurės vėjas, bet temperatūra kils. Įdienojus oras įkais iki 27-31 laipsnio karščio. Tik Kuršių nerijoje vietomis bus apie 26 laipsnius šilumos. Ketvirtadienio naktį orai bus ramūs. Vėjas nurims. Kai kuriose vietovėse trumpai palis. Iki ryto temperatūra spės pažemėti vos iki 15-20 laipsnių šilumos.

Trečiadienio dieną vėl suskubs formuotis debesys ir po vidurdienio kai kur trumpai palis. Didžiausia trumpų lietų tikimybė yra Aukštaitijoje ir Dzūkijoje. Lyjant vietomis galimos perkūnijos ir trumpas šiaurės vėjo sustiprėjimas iki 15 m/s. Nors pūs ir šiaurės vėjas, bet temperatūra kils. Įdienojus oras įkais iki 27-31 laipsnio karščio. Tik Kuršių nerijoje vietomis bus apie 26 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienio naktį orai bus ramūs. Vėjas nurims. Kai kuriose vietovėse trumpai palis. Iki ryto temperatūra spės pažemėti vos iki 15-20 laipsnių šilumos. Dieną trumpai palis jau daugelyje šalies rajonų. Vietomis pažaibuos, pasigirs perkūnija. Per perkūniją galimas šiaurės vėjo sustiprėjimas iki 15-17 m/s. Aukščiausia temperatūra pasieks 25-29 laipsnius šilumos.

Penktadienį ir poilsio dienomis išliks labai šilti, daug kur su trumpais lietumis orai.