Orai: tvankuma ir lietus nesitrauks

Delfi.lt
Orai: tvankuma ir lietus nesitrauksDelfi
Šią naktį būti užkluptiems trumpo lietaus su perkūnija didžiausia tikimybė pietinėje šalies pusėje, atvės tik iki 14–19 laipsnių. Dieną ir vėl smarkiausiai perkūnija grumės ir gausiausiai lis pietiniuose rajonuose, aukščiausia temperatūra Alytuje numatoma 24–26, Vilniuje ir Kaune 25–27 laipsniai. Į šiaurinius rajonus įdienojus taip pat nuklys pavieniai audros debesys, oras šils Panevėžyje ir Šiauliuose iki 27–29 laipsnių. Pajūryje šilumos nestigs, temperatūra 25–27 laipsniai. Trumpas lietus popietę labiausiai tikėtinas Nidoje.

Šią naktį būti užkluptiems trumpo lietaus su perkūnija didžiausia tikimybė pietinėje šalies pusėje, atvės tik iki 14–19 laipsnių.

Dieną ir vėl smarkiausiai perkūnija grumės ir gausiausiai lis pietiniuose rajonuose, aukščiausia temperatūra Alytuje numatoma 24–26, Vilniuje ir Kaune 25–27 laipsniai. Į šiaurinius rajonus įdienojus taip pat nuklys pavieniai audros debesys, oras šils Panevėžyje ir Šiauliuose iki 27–29 laipsnių. Pajūryje šilumos nestigs, temperatūra 25–27 laipsniai. Trumpas lietus popietę labiausiai tikėtinas Nidoje. Vėjas šiaurės rytų, 6–11 m/s, per perkūniją kai kur gūsiai 15–17 m/s.

Trečiadienio naktis bus tvanki, paryčiui temperatūra nukris iki 16–20 laipsnių, debesys sklaidysis, liausis liję. Saulei pašildžius antroje dienos pusėje daug kur vėl nušniokš trumpos liūtys, kai kur griaudės perkūnija. Temperatūra Vilniuje numatoma apie 27, Kaune apie 28, o Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje kepins 28–30 laipsnių kaitra. Vėjas ir toliau pūs iš šiaurės rytų, per perkūniją jis bus gūsingas.

Ketvirtadienį-penktadienį orai išliks panašūs: naktimis vietomis, dienomis daugelyje rajonų trumpi lietūs, perkūnija. Temperatūra naktimis 16–20, dienomis 24–29 laipsniai.