Kauniečių keliones į darbus paralyžiavo spūstys

Kauno diena
Kauniečių keliones į darbus paralyžiavo spūstysFacebook
Penktadienio rytą kelyje "Via Baltica", prie Kauno, eismą paralyžiavo didžiulės spūstys. Panašią situaciją vairuotojai užfiksavo ir kitose miesto vietose. "Avarija važiuojant nuo Akademijos link pramogų ir laisvalaikio centro "Mega", prieš pat Nemuno tiltą", – informuoja skaitytojai. "Kamštis jau nuo Noreikiškių prasideda. Laukia smagi kelionė į darbą...." – nesidžiaugė kita kaunietė. Pranešama apie spūstis ir važiuojant Aleksoto kalnu.

Penktadienio rytą kelyje “Via Baltica”, prie Kauno, eismą paralyžiavo didžiulės spūstys. Panašią situaciją vairuotojai užfiksavo ir kitose miesto vietose.

“Avarija važiuojant nuo Akademijos link pramogų ir laisvalaikio centro “Mega”, prieš pat Nemuno tiltą”, – informuoja skaitytojai.

“Kamštis jau nuo Noreikiškių prasideda. Laukia smagi kelionė į darbą….” – nesidžiaugė kita kaunietė.

Pranešama apie spūstis ir važiuojant Aleksoto kalnu.

Viena iš avarijų kelyje “Via Baltica” įvyko šiek tiek po 7 val. ryto. Kauno ugniagesių atstovė Džiuginta Vaitkevičienė pasakojo, kad lengvasis automobilis atsitrenkė į sunkvežimį ir užvažiavo ant skiriamosios juostos, trenkėsi į atitvarus.

Lengvasis automobilis buvo taip sumaitotas, kad jo vairuotoją teko vaduoti ugniagesiams pasitelkus specialią techniką. Vairuotojas perduotas medikams.

Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.