Vilniuje girtas „Grinda“ darbuotojas užpuolė autobuso vairuotoją

Delfi.lt
Vilniuje girtas „Grinda“ darbuotojas užpuolė autobuso vairuotojąDelfi
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje buvo užpultas autobuso vairuotojas. Neblaivus „Grinda“ darbuotojas vartojo necenzūrinius žodžius, grasino vairuotojui ir galiausiai jį užpuolė. Redakciją pasiekė įdomus vaizdo įrašas. Jame nufilmuotas vyras, užpuolęs 12 autobuso vairuotoją. Incidentas vyko rugsėjo 28 d., 21.30 val., Skaidiškėse. Pasirodo tai neblaivus „Grinda“ darbuotojas. Jis ne tik gąsdino viešojo transporto keleives, bet ir patį vairuotoją.

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje buvo užpultas autobuso vairuotojas. Neblaivus „Grinda“ darbuotojas vartojo necenzūrinius žodžius, grasino vairuotojui ir galiausiai jį užpuolė.

Redakciją pasiekė įdomus vaizdo įrašas. Jame nufilmuotas vyras, užpuolęs 12 autobuso vairuotoją. Incidentas vyko rugsėjo 28 d., 21.30 val., Skaidiškėse. Pasirodo tai neblaivus „Grinda“ darbuotojas. Jis ne tik gąsdino viešojo transporto keleives, bet ir patį vairuotoją.

Vyras vartojo necenzūrinius žodžius, nelipo iš autobuso ir grasino vairuotojui jį sumušiąs. „Grinda“ darbuotojas galiausiai puolė už stiklo stovintį vyrą.

UAB „Grinda“ rinkodaros ir komunikacijos specialistės Dovilės Lisauskaitės komentaras

Dėkojame pilietiškam vilniečiui už suteiktą informaciją apie mūsų darbuotojo elgesį viešoje vietoje. Apgailestaujame, kad galimai neblaivus mūsų darbuotojas po darbo viešoje vietoje elgėsi netinkamai. Bendrovė negali daryti įtakos savo darbuotojų laisvalaikio leidimui, tačiau laikosi nuostatos, kad toks elgesys yra nepriimtinas ir netoleruotinas tiek darbo metu, tiek jam pasibaigus.

Informuojame, kad šiandien įvyko pokalbis su šiuo darbuotoju. Dėl padarytos žalos įmonės reputacijai darbuotojo galimybės ir toliau dirbti mūsų bendrovėje bus įvertintos artimiausiu metu. Esame pasiruošę dėl šios situacijos bendradarbiauti su teisėsauga.