Praėjusios paros eismo įvykiuose sužeisti 25 eismo dalyviai

Alfa.lt
Praėjusios paros eismo įvykiuose sužeisti 25 eismo dalyviaiAlfa
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: praėjusią parą, rugsėjo 27 d., mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 22 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeisti 25 eismo dalyviai, iš jų – 7 nepilnamečiai (4 pėstieji, 1 keleivis, 1 dviračio vairuotojas, 1 mopedo vairuotojas (16 metų). Tarp įvykiuose nukentėjusiųjų: 11 pėsčiųjų (5 iš jų – pėsčiųjų perėjose), 8 vairuotojai (2 motociklų, 1 mopedo), 4 keleiviai, 2 dviračių vairuotojai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: praėjusią parą, rugsėjo 27 d., mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 22 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Sužeisti 25 eismo dalyviai, iš jų – 7 nepilnamečiai (4 pėstieji, 1 keleivis, 1 dviračio vairuotojas, 1 mopedo vairuotojas (16 metų). Tarp įvykiuose nukentėjusiųjų: 11 pėsčiųjų (5 iš jų – pėsčiųjų perėjose), 8 vairuotojai (2 motociklų, 1 mopedo), 4 keleiviai, 2 dviračių vairuotojai.

Įvyko 10 atvejų, kai automobiliai užvažiavo ant pėsčiųjų, iš jų 4 – pėsčiųjų perėjose, 9 transporto priemonių susidūrimai, iš jų 2 atvejai – susidūrimai su dviračiu, 3 atvejai – saugaus važiavimo greičio nepasirinkimas.

Neblaivūs vairuotojai, eismo įvykių, kuriuose būtų nukentėję žmonės, pirminiais duomenimis, nesukėlė.

Per parą policija gavo 175 pranešimus apie techninius eismo įvykius.

Keletas eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės:

Apie 7.34 val. Kaune, Vokiečių gatvėje, į važiuojamąją kelio dalį iš už sustojusio autobuso įbėgusią 7 metų mergaitę kliudė automobilis „Toyota Corolla Verso“, vairuojamas 34 metų vyro. Nukentėjusi mažametė nuvežta į Kauno klinikas.

Apie 7.35 val. Panevėžyje, Apynių gatvėje, dviračiu važiuodama 13 metų paauglė keitė važiavimo kryptį (pasuko į kairę) ir atsitrenkė į ta pačia kryptimi tiesiai važiavusį automobilį, vairuojamą 30 metų moters. Nukentėjusiai paauglei paskirtas ambulatorinis gydymas.

Apie 7.48 val. Biržuose, Jono Basanavičiaus ir Vėjo gatvių sankryžoje, iš šalutinio kelio į kairę sukdamas automobilis „Opel Astra“, vairuojamas 27-erių vyro, nepraleido dviračiu važiavusio 41 metų vyro. Susidūrimo metu sužeistas pastarasis eismo dalyvis – jis paguldytas į ligoninę.

Apie 7.59 val. Kauno rajone, Garliavoje, Liepų ir Vytauto gatvių sankryžoje, mopedas „Yamaha“ atsitrenkė į sustojusį automobilį „Toyota Auris“, vairuojamą 33 metų moters. Nukentėjo mopedą vairavęs 16 metų paauglys (paskirtas ambulatorinis gydymas). Teisę vairuoti jis turi.

Apie 11.12 val. Vilniuje, Laisvės ir Pilaitės prospektų ir T. Narbuto gatvės sankryžoje, degant raudonam šviesoforo signalui, automobilis Toyota Rav 4, vairuojamas 60 metų moters, susidūrė su automobiliu „Toyota Avensis“, kurį vairavo 64-erių moteris. Šio įvykio metu nukentėjo trys žmonės: abi vairuotojos ir 46 metų keleivis. Gydytojams suteikus pirmąją pagalbą, visi išleisti gydytis ambulatoriškai.

Apie 15.03 val. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Kajackų kaime, kelyje Kazlų Rūda–Pažėrai, į kelkraštyje stovėjusį automobilį „Jaguar“, prie kurio vairo buvo 48-erių vyras, atsitrenkė automobilis „VW Golf“, vairuojamas 65 metų vyro. Nukentėjo „Golf“ 33 metų keleivis (jam paskirtas ambulatorinis gydymas).

Apie 15.50 val. Kaune, Šilainiuose, Baltų prospekte, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, automobilis „Mercedes-Benz“, vairuojamas 50 metų vyro, partrenkė dvi nepilnametes. 13 ir 12 metų mergaitės po įvykio nuvežtos į Kauno klinikas. Gydytojams suteikus pirmąją pagalbą, abi išleistos gydytis ambulatoriškai.

Apie 16.45 val. Šiaulių rajone, Gūragių kaime, kelyje Kuršėnai–Smilgiai–Aukštelkė, saugaus važiavimo greičio nepasirinko motociklą „Yamaha“ vairavęs 33 metų vyras. Kelio vingyje į kairę nesuvaldytas motociklas nuvažiavo į dešinę pusę ir apvirto. Nukentėjęs vairuotojas (dešinės rankos sumušimas, kairės kojos čiurnos raiščių plyšimas) pristatytas į ligoninę.

Apie 19.30 val. Kaišiadorių rajone, magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, automobilį „Renault Mégane“ vairavęs 22 metų vaikinas užsnūdo prie vairo. Nevaldomas automobilis atsitrenkė į priekyje važiavusio krovininio automobilio „Mercedes-Benz Actros 1836“, vairuojamo 55 metų vyro, galą. Sužeistas lengvojo automobilio vairuotojas paguldytas į ligoninę.