Jūrininkų prospekte žuvo vairuotojas

Daiva Janauskaitė, Klaipėda
Jūrininkų prospekte žuvo vairuotojasKL
Klaipėdoje susidūręs su krovininiu automobiliu, žuvo lengvojo automobilio vairuotojas. Avarija įvyko ketvirtadienį apie 10.30 val. Jūrininkų prospekte, pranešė policija. 69-erių metų lengvojo automobilio vairuotojas išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su krovininiu automobiliu. Įvykio vietoje yra ir žuvusiojo artimieji, jie atpažino vyrą. Kol kas aiškinamasi, kodėl vyras, vairavęs „Ford Mondeo“ pasuko iš savo kelio. Galbūt jam sutriko sveikata. Medikai turėtų atsakyti į šį klausimą.

Klaipėdoje susidūręs su krovininiu automobiliu, žuvo lengvojo automobilio vairuotojas.

Avarija įvyko ketvirtadienį apie 10.30 val. Jūrininkų prospekte, pranešė policija.

69-erių metų lengvojo automobilio vairuotojas išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su krovininiu automobiliu.

Įvykio vietoje yra ir žuvusiojo artimieji, jie atpažino vyrą.

Kol kas aiškinamasi, kodėl vyras, vairavęs „Ford Mondeo“ pasuko iš savo kelio. Galbūt jam sutriko sveikata. Medikai turėtų atsakyti į šį klausimą.

Būta atvejų, kai eismo įvykį sukėlė jau miręs nevaldomame automobilyje sėdėjęs žmogus.

Po dviejų valandų Jūrininkų prospektas tebebuvo užkimštas. Susidarė ilga pajudėti negalinčių mašinų virtinė. Policininkai tikino, kad nukreipti jų neįmanoma, tad laukta, kol bus išgabentas sumaitotas lengvasis automobilis ir patrauktas vilkikas.

Tikrąją skaudžios avarijos priežastį nustatys teismo medicinos ekspertai. Jeigu paaiškės, kad prieš pat susidūrimą vyrui staiga sublogavo širdis, į pagrindinį klausimą bus atsakyta.

Tokią vyro žūties versiją palaiko ir faktas, kad jo automobilyje išsiskleidė oro pagalvė, tačiau nepadėjo išsaugoti gyvybės. Be to, lengvasis automobilis nėra smarkiai sumaitotas, net be oro pagalvės vairuotojas dėl tokio susidūrimo turėjo likti gyvas.

Šioje vietoje pastaruoju metu remontuojama viena Jūrininkų prospekto pusė, todėl transporto priemonės juda dviem priešpriešinėmis eismo juostomis, tad automobilių greitis nėra didelis.

“Ford Mondeo” buvo tempiamas kito automobilio. Dar aiškinamasi, ar lynas nutrūko prieš susidūrimą ir todėl įvyko avarija, ar tai atsitiko jau po susidūrimo.