Kitame automobilyje pamatytas vaizdas suerzino: taip ir skaitome naujienas apie nelaimes

Delfi.lt
Kitame automobilyje pamatytas vaizdas suerzino: taip ir skaitome naujienas apie nelaimesDelfi
„Priekyje, be diržo, be kėdutės, mergaitė stoviniavo, nuolat judėjo keleivio priekinėje vietoje“, – pasipiktinęs parašė skaitytojas. Nors pagal Kelių eismo taisykles vaikai privalo sėdėti kėdutėje ir būti prisegti, ne visi tėvai joms paklūsta. Aktyvaus piliečio teigimu, šį rytą važiuojant į darbą, jo dėmesį patraukė kitoje mašinoje pamatytas neįprastas reginys. Moters vairuojamoje mašinoje maža mergaitė (greičiausiai iki 4 m. amžiaus) buvo nesaugiai vežama.

„Priekyje, be diržo, be kėdutės, mergaitė stoviniavo, nuolat judėjo keleivio priekinėje vietoje“, – pasipiktinęs parašė skaitytojas. Nors pagal Kelių eismo taisykles vaikai privalo sėdėti kėdutėje ir būti prisegti, ne visi tėvai joms paklūsta.

Aktyvaus piliečio teigimu, šį rytą važiuojant į darbą, jo dėmesį patraukė kitoje mašinoje pamatytas neįprastas reginys. Moters vairuojamoje mašinoje maža mergaitė (greičiausiai iki 4 m. amžiaus) buvo nesaugiai vežama.

„Priekyje, be diržo, be kėdutės, mergaitė stoviniavo, nuolat judėjo keleivio priekinėje vietoje. Mama sugebėjo ir mobiliajame telefone panaršyti. Nenuostabu, kai paskui skaitome naujienas apie nelaimes“, – piktinosi jis.

Skaitytojas taip pat prisegė kaip įrodymą nuotraukas ir nors mergaitę dėl tamsesnės striukytės įžiūrėti sunku, tačiau galima spėti, kad ji tikrai nesėdi pagal KET reikalavimus.

Priminsime, kad saugaus vairavimo ekspertai perspėja, jog vaikai privalo važiuoti jiems specialioje kėdutėje ir būti prisegti. KET yra nurodyta, kokio dydžio kėdutes pirkti tam tikro amžiaus ir svorio vaikams, o ji privaloma – iki 135 cm ūgio.

Raginame skaitytojus atidžiai rūpintis savo vaikų gerove ir sveikata, kad pavyktų išvengti skaudžių nelaimių.