Baltų prospekte „Mercedes-Benz“ partrenkė du žmones

Diena media
Baltų prospekte „Mercedes-Benz“ partrenkė du žmonesKD
Trečiadienį Kaune, Šilainiuose, lengvasis automobilis partrenkė du žmones. Kauno policijos atstovas portalą kauno.diena.lt informavo, kad pranešimas apie nelaimę Baltų pr., netoli laisvalaikio ir pramogų centro „Oazė“, gautas 15.56 val. Pirminiais duomenimis, „Mercedes-Benz“ markės automobilis partrenkė dvi per gatvę ėjusias paaugles. Gautą pranešimą citavęs policijos atstovas nurodė, kad kol kas nėra aišku, ar sužeistosios ėjo pėsčiųjų perėja. Pasak Kauno greitosios medicinos pagalbos atstovo, į įvykio vietą išsiųsti keli ekipažai.

Trečiadienį Kaune, Šilainiuose, lengvasis automobilis partrenkė du žmones.

Kauno policijos atstovas portalą kauno.diena.lt informavo, kad pranešimas apie nelaimę Baltų pr., netoli laisvalaikio ir pramogų centro „Oazė“, gautas 15.56 val.

Pirminiais duomenimis, „Mercedes-Benz“ markės automobilis partrenkė dvi per gatvę ėjusias paaugles. Gautą pranešimą citavęs policijos atstovas nurodė, kad kol kas nėra aišku, ar sužeistosios ėjo pėsčiųjų perėja.

Pasak Kauno greitosios medicinos pagalbos atstovo, į įvykio vietą išsiųsti keli ekipažai. Kol kas nėra žinoma tikslesnė nukentėjusių būklė, tačiau, pirminiais duomenimis, viena jų sužalota labiau.

Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.