Telšių policija užfiksavo mašinoje miegančius du girtus jaunuolius

Delfi.lt
Telšių policija užfiksavo mašinoje miegančius du girtus jaunuoliusDelfi
Lietuvos policija socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas automobilis ir jame miegantys jaunuoliai. Pasirodo, kad vienas iš jų vairavo automobilį būdamas neblaivus. Jaunuolius pastebėjo Telšių apskr. policijos viršininkas su kolega, vykdami į tarnybą. Ant priekinių sėdynių rasti miegantys vaikinai, o pažadinus juos, ant vairuotojo sėdynės sėdintis pilietis pripažino, kad būdamas neblaivus (nustatytas 1,72 promilės girtumas) vairavo minėtą automobilį.

Lietuvos policija socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas automobilis ir jame miegantys jaunuoliai. Pasirodo, kad vienas iš jų vairavo automobilį būdamas neblaivus.

Jaunuolius pastebėjo Telšių apskr. policijos viršininkas su kolega, vykdami į tarnybą. Ant priekinių sėdynių rasti miegantys vaikinai, o pažadinus juos, ant vairuotojo sėdynės sėdintis pilietis pripažino, kad būdamas neblaivus (nustatytas 1,72 promilės girtumas) vairavo minėtą automobilį.

Taip pat vairuotojas prisipažino, kad važiavo automobiliu tol kol pastarajam baigėsi benzinas ir jis sustojo šalikelėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.