Žinia vairuotojams: problemų kėlusi žiedinė sankryža Vilniuje sulaukė atnaujinimo

Marius Monkevičius, Alfa.lt
Žinia vairuotojams: problemų kėlusi žiedinė sankryža Vilniuje sulaukė atnaujinimoAlfa
Vilniaus miesto savivaldybė pagaliau ryžosi eismo pertvarkai sostinės geležinkelio stotyje. Čia jau ilgą laiką vairuotojai keiksnojo žiedinę sankryžą, kurioje buvo galima važiuoti beveik kaip nori. Jokio kelio žymėjimo, neaiškios eismo juostos, daugybė automobilių ir skersai išilgai vaikščioję pėstieji kėlė išties rimtą problemą. Galiausiai tam atėjo galas. Šią savaitę minėta žiedinė sankryža sulaukė pertvarkos – čia naujai sužymėtos eismo juostos, kurios neabejotinai įneš aiškumo. Apie minėtą pertvarką buvo kalbama dar šių metų pavasarį.

Vilniaus miesto savivaldybė pagaliau ryžosi eismo pertvarkai sostinės geležinkelio stotyje. Čia jau ilgą laiką vairuotojai keiksnojo žiedinę sankryžą, kurioje buvo galima važiuoti beveik kaip nori. Jokio kelio žymėjimo, neaiškios eismo juostos, daugybė automobilių ir skersai išilgai vaikščioję pėstieji kėlė išties rimtą problemą.

Galiausiai tam atėjo galas. Šią savaitę minėta žiedinė sankryža sulaukė pertvarkos – čia naujai sužymėtos eismo juostos, kurios neabejotinai įneš aiškumo. Apie minėtą pertvarką buvo kalbama dar šių metų pavasarį.

Tuomet Vilniaus miesto savivaldybės Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Tomas Kamaitis naujienų portalui Alfa.lt atskleidė, kad dar šiais metais ketinama įvesti daugiau aiškumo probleminėse žiedinėse sankryžose, o tarp jų – ir geležinkelio stoties žiede.

„Geležinkelio sankryžai irgi esame pasirengę pertvarkos ir eismo organizavimo projektą. Tenai truputį buvo iškelti kiti tikslai, tai, pirmiausia, yra pėsčiųjų saugumas, nes pagrindinis dalykas – tos nuo seno buvusios ir kol kas esamos pėsčiųjų perėjos, kurios eidavo per visą žiedą ir pėstiesiems reikdavo nueiti labai ilgus atstumus per visą važiuojamąją dalį. Pagal mūsų parengtą projektą ir ketinama šiais metais įvykdyti, tai yra sumažinti eismo juostų skaičių maksimum iki dviejų, kad ne daugiau nei dvi, pėstieji pereitų per žiedą“, – balandžio pabaigoje šnekėjo T. Kamaitis.