E.Skrodenis palieka Kelių direkcijos vadovo postą

Mindaugas Samkus, 15min.lt
E.Skrodenis palieka Kelių direkcijos vadovo postą15min
Beveik dvejus metus Lietuvos automobilių kelių direkcijai vadovavęs Egidijus Skrodenis palieka postą. Susisiekimo ministro patarėja Vytautė Šmaižytė pranešė, kad E.Skrodenis pareigas paliks lapkričio 15 dieną. „Tai buvo jo asmeninis sprendimas. Jis planuoja siekti karjeros privačiame sektoriuje, be to, bus baigta regioninių kelių priežiūros įmonių reforma“, – sakė V.Šmaižytė. Su E.Skrodeniu BNS kol kas susisiekti nepavyksta.

Beveik dvejus metus Lietuvos automobilių kelių direkcijai vadovavęs Egidijus Skrodenis palieka postą.

Susisiekimo ministro patarėja Vytautė Šmaižytė pranešė, kad E.Skrodenis pareigas paliks lapkričio 15 dieną.

„Tai buvo jo asmeninis sprendimas. Jis planuoja siekti karjeros privačiame sektoriuje, be to, bus baigta regioninių kelių priežiūros įmonių reforma“, – sakė V.Šmaižytė.

Su E.Skrodeniu kol kas susisiekti nepavyksta.

36-erių E.Skrodenis Kelių direkcijai pradėjo vadovauti 2015 metų gruodį. Iki tol jis dirbo Transporto kelių tyrimų institute, yra studijavęs Erfurto aukštojoje technikos mokykloje ir Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Šių metų kovą dėl įtarimų korupcija iš pareigų buvo atleistas Kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Daivis Zabulionis, paaiškėjus jo ryšiams su „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu ir buvusiu „Kauno tiltų“ valdybos pirmininku Nerijumi Eidukevičiumi.

Be to, STT pernai pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai paėmus daugiau nei 9,5 tūkst. eurų kyšį iš „Šiaulių plento“ vadovų pareikšti buvusiam Kelių direkcijos skyriaus vedėjui Artūrui Aušrai.

Susisiekimo ministerijos iniciatyva dabar pertvarkomos valstybinės kelių priežiūros įmonės – bus sujungta 10 regioninių kelių priežiūros įmonių ir „Automagistralė“ – pastarosios veiklos auditas baigiamas ir, žiniomis, bus kreiptasi į prokuratūrą.