Susidūrę automobiliai Vilniuje nušlavė nuo šaligatvio pėsčiąją, „Porsche“ pakibo ore

Andrius, Vaitkevičius, Lietuvos rytas
Susidūrę automobiliai Vilniuje nušlavė nuo šaligatvio pėsčiąją, „Porsche“ pakibo oreLRytas
Niekuo dėta pėsčioji buvo sužalota ir atsidūrė ligoninėje, kai ją einančią šaligatviu Vilniuje tiesiog nušlavė susidūrę automobiliai. Po avarijos žaibiškai susiformavo transporto grūstys judrioje gatvėje, o per susidūrimą iš viso apdaužyti keturi automobiliai. Trečiadienį apie 12 val. 48 min. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Ozo g. automobilis kliudė moterį, jai kraujuoja galva. Atskubėję policijos patruliai nurodytoje vietoje rado kelis sudaužytus automobilius, automobilis „Porsche“ buvo pakibęs ant turėklų, skiriančių pėstiesiems skirtus laiptelius ir gatvės važiuojamąją dalį.

Niekuo dėta pėsčioji buvo sužalota ir atsidūrė ligoninėje, kai ją einančią šaligatviu Vilniuje tiesiog nušlavė susidūrę automobiliai. Po avarijos žaibiškai susiformavo transporto grūstys judrioje gatvėje, o per susidūrimą iš viso apdaužyti keturi automobiliai.

Trečiadienį apie 12 val. 48 min. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Ozo g. automobilis kliudė moterį, jai kraujuoja galva.

Atskubėję policijos patruliai nurodytoje vietoje rado kelis sudaužytus automobilius, automobilis „Porsche“ buvo pakibęs ant turėklų, skiriančių pėstiesiems skirtus laiptelius ir gatvės važiuojamąją dalį.

Čia pat rasta ir sužeista moteris. Pareigūnai budėtojų iš karto paprašė skubinti greitosios pagalbos medikus.

Dėl avarijos žaibiškai susiformavo spūstis judrioje Ozo-Kalvarijų-Kareivių gatvių sankirtoje, taip pat ir šiose gatvėse.

Vilniaus policija pranešė, kad susidūrė automobiliai „Porshe“, „Alfa Romeo“ ir „Toyota Prius“. Pirminiais duomenimis, pastarasis automobilis stovėjo priparkuotas.

Nuo „Alfa Romeo“ smūgio „Toyota“ prisispaudė ir apgadino greta stovėjusį „Opel“.

Susidūrimo metu nukentėjo šaligatviu ėjusi maždaug 60 metų moteris. Dėl galvos traumos ji nuvežta į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Porsche“ važiavo čia pat esančios Kalvarijų g. link ir šioje vietoje suko į kairėje esantį kiemą.

Tuo tarpu automobilis „Alfa Romeo“ pasuko iš Kalvarijų g. ir važiavo Šeškinės link. Sukdamas į kairę „Porsche“ nepraleido tiesiai priešais važiuojančio „Alfa Romeo“ ir automobiliai susidūrė.

Nuo smūgio į priekines keleivio dureles „Porsche“ apsisuko ir užlėkė ant laiptelių bei pakibo ant turėklų. Tuo tarpu „Alfa Romeo“ trenkėsi į stovintį „Toyota“, šis prisispaudė prie greta buvusio „Opel“.

Pakeliui nevaldomi automobiliai dar kliudė ir moterį.

Vilniaus policija pradėjo įvykio aplinkybių tyrimą ir aiškinasi incidento smulkmenas.