Antradienį pėstiesiems buvo nesaugiausia Kaune

Diena media
Antradienį pėstiesiems buvo nesaugiausia KauneKD
Antradienį Lietuvoje gana absurdiškomis aplinkybėmis nukentėjo trys garbaus amžiaus pėsčiosios. Net dvi iš jų – Kaune bei Kauno rajone. Apie 10.35 val. viename Šilainiuose esančios Užliedžių gatvės kieme 40-metės vairuojamas automobilis „Toyota Land Cruiser“, važiuodamas atbulas, kliudė 75-erių metų moterį. Jai lūžo koja. Apie 17.30 val. Kauno rajone, Vilkijoje, Vydūno alėjoje, automobilis „Audi 80“, vairuojamas tokios teisės neturinčio 39-erių metų vyro, užvažiavo ant šaligatvio ir parbloškė juo ėjusią 76-erių metų moterį.

Antradienį Lietuvoje gana absurdiškomis aplinkybėmis nukentėjo trys garbaus amžiaus pėsčiosios. Net dvi iš jų – Kaune bei Kauno rajone.

Apie 10.35 val. viename Šilainiuose esančios Užliedžių gatvės kieme 40-metės vairuojamas automobilis „Toyota Land Cruiser“, važiuodamas atbulas, kliudė 75-erių metų moterį.  Jai lūžo koja.

Apie 17.30 val. Kauno rajone, Vilkijoje, Vydūno alėjoje, automobilis „Audi 80“, vairuojamas tokios teisės neturinčio 39-erių metų vyro, užvažiavo ant šaligatvio ir parbloškė juo ėjusią 76-erių metų moterį. Nelaimėlė dėl patirtų galvos bei kojos traumų paguldyta į ligoninę.

Beveik tokia pati nelaimė, kaip ir Kaune, Užliedžių gatvėje, ir beveik tuo pačiu metu įvyko ir Vilniuje: apie 9.30 val. viename Žirmūnų gatvės kieme 53-ejų metų vyro vairuojamas automobilis „Toyota Yaris Verso“, važiuodamas atbulas, partrenkė ir sužeidė 84-erių metų moterį. Pastaroji dėl patirto trauminio subduralinio kraujo išsiliejimo į smegenis taip pat paguldyta į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, šiųmetė eismo įvykių statistika kur kas prastesnė už pernykštę: užregistruota beveik 250 avarijų daugiau (2491), sužeista beveik 300 žmonių daugiau (2971), 13-ka daugiau ir žuvusiųjų (137). Vienintelė paguoda, kad beveik trečdaliu mažiau užregistruota eismo įvykių (131), kuriuos sukėlė neblaivūs vairuotojai.