Vilniuje po automobilių susidūrimo „Porsche“ pakibo ant laiptų

Delfi.lt
Vilniuje po automobilių susidūrimo „Porsche“ pakibo ant laiptųDelfi
Vilniuje esančioje Ozo gatvėje susidūrė „Porsche“ ir „Alfa Romeo“ automobiliai. Eismo įvykio metu buvo kliudytos dar dvi transporto priemonės: „Opel“ ir „Toyota“. Taip pat nukentėjo šalikelėje ėjusi moteris, jai stipriai sužalota galva. „Porsche“ po susidūrimo pakibo ant laiptų. Policija praneša, kad rugsėjo 27 d., 12.48 val., Vilniuje esančioje Ozo g. 4 susidūrė „Porsche“ ir „Alfa Romeo“ automobiliai. Eismo įvykio metu buvo kliudyti dar du automobiliai „Opel“ ir „Toyota“. Taip pat nukentėjo šalikelėje ėjusi moteris.

Vilniuje esančioje Ozo gatvėje susidūrė „Porsche“ ir „Alfa Romeo“ automobiliai. Eismo įvykio metu buvo kliudytos dar dvi transporto priemonės: „Opel“ ir „Toyota“. Taip pat nukentėjo šalikelėje ėjusi moteris, jai stipriai sužalota galva. „Porsche“ po susidūrimo pakibo ant laiptų.

Policija praneša, kad rugsėjo 27 d., 12.48 val., Vilniuje esančioje Ozo g. 4 susidūrė „Porsche“ ir „Alfa Romeo“ automobiliai.

Eismo įvykio metu buvo kliudyti dar du automobiliai „Opel“ ir „Toyota“. Taip pat nukentėjo šalikelėje ėjusi moteris. Apie 60 metų turinčiai nukentėjusiajai buvo stipriai sužalota galva. Ji išvežta į ligoninę.

„Porsche“ automobilis po susidūrimo užlėkė ant šalikelėje esančių laiptų.

Policija šiuo metu tikrina vairuotojų blaivumą.