Po skaudžios avarijos ieško liudininkų – suabejota, ar mama su vaiku ėjo per perėją

Diena media
Po skaudžios avarijos ieško liudininkų – suabejota, ar mama su vaiku ėjo per perėjąKD
Policija ieško avarijos, kurios metu buvo sužeisti žmonės, liudininkų. Pirmadienio vakarą apie 18 val. Baltų pr., ties 81 numeriu pažymėtu namu, automobilis partrenkė 33-ejų metų moterį ir šešerių metų vaiką. Dėl patirtų sužalojimų jie buvo pristatyti į gydymo įstaigą. Po avarijos moteris feisbuke dėkojo visiems padėjusiems (atnešė atsigerti, surinko jos daiktus, atnešė vaiko batuką) ir prašė atsiliepti visus, kurie matė nelaimę. Kauno policijos atstovės Odetos Vaitkevičienės teigimu, pareigūnai aiškinasi, ar pėstieji buvo partrenkti perėjoje.

Policija ieško avarijos, kurios metu buvo sužeisti žmonės, liudininkų.

Pirmadienio vakarą apie 18 val. Baltų pr., ties 81 numeriu pažymėtu namu, automobilis partrenkė 33-ejų metų moterį ir šešerių metų vaiką.

Dėl patirtų sužalojimų jie buvo pristatyti į gydymo įstaigą.

Po avarijos moteris feisbuke dėkojo visiems padėjusiems  (atnešė atsigerti, surinko jos daiktus, atnešė vaiko batuką) ir prašė atsiliepti visus, kurie matė nelaimę.

Kauno policijos atstovės Odetos Vaitkevičienės teigimu, pareigūnai aiškinasi, ar pėstieji buvo partrenkti perėjoje.

Po avarijos važiavusieji pro įvykio vietą pasakojo matę, kad automobilis, kuriuo partrenkti žmonės, stovėjo už pėsčiųjų perėjos, visas priekinis jo stiklas buvo suaižėjęs ir gerokai įtrūkęs.

Asmenis, mačiusius šį eismo įvykį, užfiksavusius jį vaizdo registratoriais ar turinčius kitos, tyrimui reikšmingos informacijos, pareigūnai prašo kreiptis tel. 8 37 303 244 arba atvykti į Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybą adresu Chemijos g. 4 B.