Vilniaus Konstitucijos prospekte – naujas, intensyviai blyksintis, greičio matuoklis

15min.lt
Vilniaus Konstitucijos prospekte – naujas, intensyviai blyksintis, greičio matuoklis15min
Trečiadienio rytą nuotaiką visai dienai susigadino ne vienas Vilniaus Konstitucijos prospektu automobiliu važiavęs vairuotojas. Nors leistinas greitis jame – 50 km/val., eismo srautas paprastai juda 10–20 km/val. greičiau, tad ryte įrengtas greičio matuoklis blyksėjo nesustodamas. Vilniečiai net juokauja, kad dėl tokio dažno blyksėjimo matuokliui greitai reikės pakeisti blykstės lempą, mat erdvioje gatvėje greitį viršija net autobusai.

Trečiadienio rytą nuotaiką visai dienai susigadino ne vienas Vilniaus Konstitucijos prospektu automobiliu važiavęs vairuotojas. Nors leistinas greitis jame – 50 km/val., eismo srautas paprastai juda 10–20 km/val. greičiau, tad ryte įrengtas greičio matuoklis blyksėjo nesustodamas.

Vilniečiai net juokauja, kad dėl tokio dažno blyksėjimo matuokliui greitai reikės pakeisti blykstės lempą, mat erdvioje gatvėje greitį viršija net autobusai.

Prieš šį matuoklį, kaip ir reglamentuota įstatymu, yra įrengtas apie jį įspėjantis kelio ženklas, kuris kol kas apvyniotas nepermatoma plėvele.

Į 15min redakciją skambinę vairuotojai reiškė nepasitenkinimą: kodėl paslėptas apie matuoklį įspėjantis ženklas? Kiti, beje, prisiminė, kad matuoklis šioje vietoje stovėjo ir anksčiau, tačiau buvo kitoks.

Tačiau, bent jau „nusifotografavusiems“ šiandien, nerimauti nereikėtų. Nes greičio matuoklis šiuo metu tik bandomas, tad visi „nusifotografavę“ vilniečiai gali būti ramūs – baudų negaus.

Dar nėra žinoma, ar matuoklis fiksuos tik greičio viršytojus, ar ir važiuojančius viešojo transporto eismo juosta. Tiksli data, kada matuoklis pradės veikti darbiniu režimu, taip pat dar neskelbiama.