Kelyje sprogus padangai – suknežinti automobiliai

Diena media
Kelyje sprogus padangai – suknežinti automobiliaiPolicija
Antradienio rytą kelyje prie Karmėlavos sunkvežimis kliudė lengvąjį automobilį ir nevaldomas pavojingai judėjo tolyn. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Odeta Vaitkevičienė portalui kauno.diena.lt pasakojo, kad apie 8.50 val. Kauno plente, Jonavos rajone, Užusalių seniūnijoje, prie restorano "Senas bebras", važiuojančiam sunkvežimiui, pirminiais duomenimis, sprogo padanga. Jį vairavo blaivus 32-ejų metų vyras.

Antradienio rytą kelyje prie Karmėlavos sunkvežimis kliudė lengvąjį automobilį ir nevaldomas pavojingai judėjo tolyn.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Odeta Vaitkevičienė portalui kauno.diena.lt pasakojo, kad apie 8.50 val. Kauno plente, Jonavos rajone, Užusalių seniūnijoje, prie restorano “Senas bebras”, važiuojančiam sunkvežimiui, pirminiais duomenimis, sprogo padanga.

Jį vairavo blaivus 32-ejų metų vyras.

Nesuvaldžius transporto priemonės ji trenkėsi į šalia važiavusią mašiną, išvertė kelio atitvarus ir išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą. Kirtęs kelias juostas jis kliudė ir šoninius kelio atitvarus bei nuvažiavo nuo kelio.

Lengvasis automobilis “Opel”, vairuojamas 66-erių metų vyro, užlėkė ant skiriamosios juostos, labiausiai nukentėjo dešinys jo šonas – stipriai įlenktas ir apibraižytas.

Pirminiais duomenimis, sužeistų asmenų nėra.