Į avariją su briedžiu patekęs garsus Vilniaus policininkas: „Dėkoju Dievui ir oro pagalvėms!“

15min.lt
Į avariją su briedžiu patekęs garsus Vilniaus policininkas: „Dėkoju Dievui ir oro pagalvėms!“15min
Pirmadienio vakarą sostinėje į eismo nelaimę pateko Vilniaus apskrities VPK Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis Vitalijus Vaitkevičius, pagarsėjęs iš laidos „Farai“ ir kai kurių rezonansinių įvykių. Pirmą kartą į avariją pakliuvęs pareigūnas po rimto susidūrimo su briedžiu savo išgyvenimais pasidalijo socialiniame tinkle. Rugsėjo 25 d. apie 23 val. 9 min. Vilniuje, Kirtimų g., automobilis „Peugeot 307“, vairuojamas vairuotojos (g. 1992 m.), partrenkė į kelio važiuojamąją dalį išbėgusį briedį (nugaišo).

Pirmadienio vakarą sostinėje į eismo nelaimę pateko Vilniaus apskrities VPK Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis Vitalijus Vaitkevičius, pagarsėjęs iš laidos „Farai“ ir kai kurių rezonansinių įvykių. Pirmą kartą į avariją pakliuvęs pareigūnas po rimto susidūrimo su briedžiu savo išgyvenimais pasidalijo socialiniame tinkle.

Rugsėjo 25 d. apie 23 val. 9 min. Vilniuje, Kirtimų g., automobilis „Peugeot 307“, vairuojamas vairuotojos (g. 1992 m.), partrenkė į kelio važiuojamąją dalį išbėgusį briedį (nugaišo). Ant antroje eismo juostoje gulinčio briedžio užvažiavo vairuotojo (g. 1991 m.) vairuojamas automobilis „Seat Ibiza“ ir apvirto.

Kaip antradienį praneša Policijos departamentas, per eismo įvykį sužalotas automobilio „Seat Ibiza“ keleivis ne tarnybos metu neuniformuotas Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis (g. 1992 m.), kuris dėl dešinio peties ir alkūnės bei kaklo sumušimų, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Į šią avariją patekęs pareigūnas Vitalijus Vaitkevičius yra žinomas iš laidos „Farai“. Jis buvo „nusifilmavęs“ ir per garsųjį incidentą, kuomet neblaivi prie vairo įkliuvo LTV „Sveikinimų koncerto“ vedėja Regina Jokubauskaitė.

Dabar, po avarijos, patrulis V.Vaitkevičius savo „Facebook“ profilyje parašė:

„Dėkoju Dievui, saugos diržams, oro pagalvėms ir likimui. Pirmą kartą patekau i avariją. Žvėris į mus trenkėsi, esame sveiki. Turime kelias traumas, skauda kūną, bet pasveiksim! Ačiū visiems, kurie rūpinasi!“