Sprogus padangai sunkvežimis pakaunėje trenkėsi į „Opelį“ ir nuvažiavo nuo kelio

15min.lt
Sprogus padangai sunkvežimis pakaunėje trenkėsi į „Opelį“ ir nuvažiavo nuo kelioKauno AVPK
Antradienio rytą, Kauno rajone susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Avarijoje žmonės nenukentėjo. Pranešimo apie avariją kelyje Kaunas – Jonava gelbėjimo tarnybos sulaukė 8 valandą 49 minutės. Buvo teigiama, kad susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Gali būti sužalotų žmonių. Pirminiais duomenimis avarija įvyko dėl to, kad sunkvežimiui, kurį vairavo 32 metų vyras sprogo padanga.

Antradienio rytą, Kauno rajone susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Avarijoje žmonės nenukentėjo.

Pranešimo apie avariją kelyje Kaunas – Jonava gelbėjimo tarnybos sulaukė 8 valandą 49 minutės. Buvo teigiama, kad susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis. Gali būti sužalotų žmonių.

Pirminiais duomenimis avarija įvyko dėl to, kad sunkvežimiui, kurį vairavo 32 metų vyras sprogo padanga. Sunkiasvorė mašina tapo nevaldoma, kliudė lengvąjį automobilį „Opel“, kurį vairavo 66 metų amžiaus vyras, išlaužė kelio atitvarus ir pervažiavęs į priešpriešinę eismo juostą bei nulaužęs dar vieną atitvarą nuvažiavo nuo kelio.

Avarija įvyko už Karmėlavos, netoli kavinės „Senas bebras“. Į vietą buvo išsiųsti medikų ekipažai. Nors transporto priemonės buvo sumaitotos gana smarkiai, medikų pagalbos neprireikė.