Kauno apskrityje – užsemti rūsiai ir kiemai

Diena media
Kauno apskrityje – užsemti rūsiai ir kiemaiKD
Nuo darganoto oro kai kuriems gyventojams nepavyksta pasislėpti ir namie. Vakar Kauno apskrityje sėmė gyventojų kiemus, rūsius, pagalbos prireikė ir nuo vandens vaduojant vaikų lopšelį-darželį. Vakar po pietų Šveicarijos kaime, Jonavos rajone, gautas pranešimas, kad semia namo rūsį, reikia išsiurbti vandenį. Iš gyvenamojo namo Varpės g. rūsyje įrengto garažo ir šalia esančios duobės išsiurbta ir į drenažo šulinį supilta apie 30 kūb.m vandens. Kėdainiuose gautas pranešimas iš vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“, kad reikalinga pagalba išsiurbti vandenį iš darželio rūsio.

Nuo darganoto oro kai kuriems gyventojams nepavyksta pasislėpti ir namie. Vakar Kauno apskrityje sėmė gyventojų kiemus, rūsius, pagalbos prireikė ir nuo vandens vaduojant vaikų lopšelį-darželį.

Vakar po pietų Šveicarijos kaime, Jonavos rajone, gautas pranešimas, kad semia namo rūsį, reikia išsiurbti vandenį.

Iš gyvenamojo namo Varpės g. rūsyje įrengto garažo ir šalia esančios duobės išsiurbta ir į drenažo šulinį supilta apie 30 kūb.m vandens.

Kėdainiuose gautas pranešimas iš vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“, kad reikalinga pagalba išsiurbti vandenį iš darželio rūsio. Jė taip pat sėmė dėl gausaus lietaus.

Rūsyje buvo apie 1 m gylio vandens, motoriniu siurbliu vanduo išpumpuotas.

Taip pat Kėdainiuose, tik Kauno g. pavakary, apie 17:30 val., Kėdainių seniūnas pranešė, kad reikalinga pagalba, nes dėl kelio pralaidos užsikimšimo ir buvo užlietas kiemas bei pastatas. Motoriniu siurbliu vanduo buvo išsiurbtas.