Praėjusį savaitgalį keliuose žuvo 1 eismo dalyvis

Alfa.lt
Praėjusį savaitgalį keliuose žuvo 1 eismo dalyvisAlfa
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: savaitgalį, rugsėjo 22–24 dienomis, šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 45 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Žuvo 1 eismo dalyvis: 34 metų motociklo vairuotojas. Sužeisti 54 žmonės, tarp jų – 11 nepilnamečių (6 keleiviai, 3 pėstieji, 1 dviračio vairuotojas, 1 mopedo vairuotojas (15 metų). Tarp įvykiuose nukentėjusiųjų: 16 keleivių, 14 vairuotojų (1 motociklo ir 1 mopedo), 13 pėsčiųjų, iš jų 6 – pėsčiųjų perėjose), 11 dviračių vairuotojų.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: savaitgalį, rugsėjo 22–24 dienomis, šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 45 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.

Žuvo 1 eismo dalyvis: 34 metų motociklo vairuotojas. Sužeisti 54 žmonės, tarp jų – 11 nepilnamečių (6 keleiviai, 3 pėstieji, 1 dviračio vairuotojas, 1 mopedo vairuotojas (15 metų). Tarp įvykiuose nukentėjusiųjų: 16 keleivių, 14 vairuotojų (1 motociklo ir 1 mopedo), 13 pėsčiųjų, iš jų 6 – pėsčiųjų perėjose), 11 dviračių vairuotojų.

Neblaivus vairuotojas, pirminiais duomenimis, dalyvavo 1 eismo įvykyje: sužeistas pats įvykio kaltininkas.

Per tris paras policija gavo 461 pranešimą apie techninius eismo įvykius.

Keletas eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės:

2017-09-22 penktadienis

Apie 9.57 val. Panevėžyje, Klaipėdos ir F. Vaitkaus gatvių sankryžoje, degant žaliam šviesoforo signalui, į kairę suko automobilis „Volkswagen Sharan“, vairuojamas 49 metų moters. Esant šlapiai kelio dangai, vairuotoja nesuspėjo sustoti ir partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią pėsčiąją. 72 metų moteris dėl patirtų sužeidimų paguldyta į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Apie 13.09 val. Vilniuje, Naujamiestyje, Statybininkų gatvėje, 37 metų vyro vairuojamas automobilis „Toyota Avensis“ neišvengė susidūrimo su 9 metų berniuku, kuris į važiuojamąją kelio dalį įėjo neleistinoje vietoje. Mažametis pėsčiasis patyrė kairės kojos lūžį, jis paguldytas į ligoninę.

Apie 14.07 val. Pasvalyje, Joniškėlio ir Birutės gatvių sankryžoje, iš kiemo išvažiuodamas 41 metų vyro vairuojamas krovininis automobilis „Citroën Jumper“ nepraleido iš dešinės pusės šaligatviu dviračiu važiavusios moters ir ją kliudė. 78 metų moteris nuo smūgio griuvo ir susižeidė galvą bei dešinę koją. Ji paguldyta į ligoninę.

Apie 15.26 val. Joniškio rajone, Bariūnų kaime, kelyje Joniškis–Žeimelis–Pasvalys, 18 metų vaikinas, vairuodamas automobilį „Opel Vectra“, nebuvo atidus ir, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio krovininio automobilio „Scania R 113 ML“. Po susidūrimo vilkikas nuvažiavo nuo kelio. Šio įvykio metu sužeisti trys žmonės: lengvojo automobilio vairuotojas ir 46 metų keleivė – abu jie paguldyti į Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurginės reanimacijos skyrių. Nukentėjo ir sunkiasvorę transporto priemonę vairavęs 51 metų vyras (jis susimušė galvą).

Apie 17.21 val. Kaišiadorių rajone, magistraliniame kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, dėl saugaus atstumo nesilaikymo į priekyje važiavusį ir pristabdžiusį krovininį automobilį „MAN 18.362“, vairuojamą 57 metų vyro, atsitrenkė maršrutinis autobusas „Setra S 315“, vykęs maršrutu Vilnius–Kaunas. Nukentėjo autobuso keleiviai: 62-ejų moteris, 21-erių vaikinas ir 19 metų mergina. Gydytojai jiems suteikė pirmąją pagalbą. Autobusą vairavo 42 metų vyras.

2017-09-23 šeštadienis

Apie 14.25 val. Kretingos rajone, Laivių kaime, Platelių ir Pievų gatvių sankryžoje (kelyje Salantai–Plateliai–Alsėdžiai), 30 metų moters vairuojamas automobilis „Honda Civic“, sukdamas į kairę, nepraleido priešpriešinio eismo juosta tiesiai važiavusio motociklo „Honda CB 1000“ ir su juo susidūrė. Įvykio metu žuvo motociklą vairavęs 34 metų vyras. Nukentėjo ir automobilio vairuotoja, ji paguldyta į ligoninę.

Apie 9.19 val. Klaipėdos rajone, Kuodžių kaimo teritorijoje, kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, automobilį „Honda Civic“ vairavusi 20 metų mergina, neturinti dvejų metų vairavimo stažo, tiesiame ruože aplenkusi automobilį „Ford Focus C-Max“, nesuvaldė vairuojamos „Hondos“ ir susidūrė su priešpriešinio eismo juosta važiavusiu automobiliu „Volvo V50“. Įvykio metu sužeisti keturi žmonės: pastarąjį automobilį vairavusi 28-erių moteris ir to paties amžiaus su ja važiavęs vyras – abu jie paguldyti į ligoninę. Dar vienas šio automobilio keleivis, 3-ejų metų berniukas, vežtas specialioje sėdynėje, laimė, nenukentėjo. „Hondos“ vairuotoja dėl patirtų sužeidimų taip pat paguldyta į ligoninę, jos bendrakeleivei, 21 metų merginai, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Apie 9.26 val. Raseinių rajone, Skroblynės kaime, kelyje Paraseinys–Alėjai–Lioliai–Kelmė, tiesioje įkalnėje vairuojamo krovininio automobilio-autocisternos „DAF FAR 85CF.380“ nesuvaldė 59 metų vyras. Vilkikas apvirto važiuojamojoje kelio dalyje. Sužeistas vairuotojas paguldytas į ligoninę. Pirminiais duomenimis, vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, dėl to ir nesuvaldė sunkiasvorės transporto priemonės.

Apie 21.42 val. Vilniuje, Žaliųjų Ežerų gatvėje, dviračių take neapšviestame ruože, su mopedu „MBK Booster Spirit 50“ apvirto 15 metų paauglys. Teisės vairuoti nepilnametis neturi. Įvykio metu jis ir nukentėjo. Gydytojams suteikus pirmąją pagalbą, paauglys išleistas gydytis į namus.

Šeštadienį 3-uose eismo įvykiuose (Vilniuje – 2, Plungėje – 1) sužeisti trys pėstieji, du iš jų – pėsčiųjų perėjose.

Į du eismo įvykius pateko dviračių vairuotojai: apie 14.46 val. Kauno rajone, Preišiogalos kaime, 24 metų vaikino vairuojamas automobilis „Honda CR-V“ kliudė ta pačia kryptimi dviračiu žvyrkeliu važiavusį 61 metų vyrą (jis patyrė galvos traumą).

16.00 val. Šiaulių rajone, Gudelių kaime, dviračiu važiavusį 75 metų vyrą partrenkė ir sužeidė nenustatytas automobilis. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę.

2017-09-24 sekmadienis

Apie 5.45 val. Tauragėje, Pramonės gatvėje, degant raudonam šviesoforo signalui į geležinkelio pervažą įvažiavo automobilis „Jeep Cherokee“. Į jį rėžėsi šilumvežis „TEM TMH 031“, vedamas 55 metų vyro. Įvykio metu sužeistas automobilį vairavęs 57 metų vyras (šonkaulių lūžiai) išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Apie 11.54 val. Šakių rajone, Daukantiškių kaime, kelyje Kiduliai–Gelgaudiškis–Gerdžiūnai, iš kiemo dviračiu išvažiavęs 12 metų berniukas atsitrenkė į pagrindiniu keliu važiavusį krovininį automobilį „Scania“, vairuojamą 38 metų vyro. Sužeistas nepilnametis (dešinio stipinkaulio lūžis, kairės kojos nubrozdinimas) nuvežtas į Kauno klinikas.

Apie 12.13 val. Švenčionių rajone, kelyje Lakaja–Januliškis, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio vairuojamo automobilio „Mazda Premacy“ nesuvaldė 31 metų vyras. Kelio vingyje į dešinę automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Nukentėjęs vairuotojas, pirminiais duomenimis, neblaivus (1,64 promilės), paguldytas į ligoninę.

Apie 13.30 val. Marijampolės savivaldybėje, kelio ruože „Via Baltica“, magistraliniame kelyje A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai prie sankryžos į Šunskus, žiedinėje sankryžoje, 75 metų vyro vairuojamas automobilis „VW Passat“ susidūrė su krovininiu automobiliu (pienovežiu) „Volvo“, kurį vairavo 52 metų vyras. Sužeista lengvojo automobilio 70 metų keleivė (krūtinkaulio ir trijų šonkaulių lūžiai) paguldyta į ligoninę.

Apie 14.30 val. Varėnos rajone, Papiškių kaime, kelyje Varėna–Matuizos–Valkininkai, automobilis BMW 320D, vairuojamas 31 metų vyro, partrenkė į važiuojamąją kelio dalį staiga įėjusią 75 metų moterį. Pėsčioji patyrė dešinės kojos lūžį, ji paguldyta į ligoninę.